reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej :) Jestem po wizycie u lekarza. Niestety mam infekcje dróg moczowych :( Dostałam antybiotyk i za kilka dni mam powtórzyć badanie. Ciekawa jestem skąd się wzięła ta infekcja. Objawów żadnych nie mam. Jedynie co to częściej chodzę do wc, ale myślałam ze to normalne. ;/ na 20.09 umówiłam się na połówkowe. Juz się nie mogę doczekać. Płci jeszcze nie znam wiec nic jeszcze nie kupuje. Mam nadzieje, ze z Dzidzia będzie wszystko okej. Pozdrawiam
infekcje drog moczowy zdazaja sie dosc czesto w ciazy, wystarczy ze do konca sie nie wysiusiasz tak mi mowil gin. tez mialam, dostalam antybiotyk i wszystko bylo ok najwazniejsze ze wykryte i juz wdrazone masz leczenie, nie denerwuj sie.
 
reklama
@mavika, oh i ja mam chęć na tłuste, wszystko bym smażyła albo piekła, a już kotlety serowe (czyli tłuszcz smażony w tłuszczu :D ) mogłabym jeść codziennie. Ratuje mnie tylko zdrowy rozsądek ;)
 
Czesc Dziewczyny.

Wracam do zywych.
Test na prawko zdany :). Na 23.09 zapisalam sie na egzamin praktyczny.

Ostatnie dwa dni ledwo zylam. Najpierw bolala mnie glowa i to z takim obrzydzeniem do jedzenia, ze jak tylko na cos popatrzylam to mi sie nasilalo. A kolejne dni przespalam. Moze ta zmiana pogody mnie odbiła, bo bylam nieprzytomna, a dzis zaczal padac deszcz i jest o niebo lepiej.

Mam jeszcze masakre z dziwnym posmakiem w ustach. Musialam zaopatrzyc sie w karton gum mietowych bo az mnie mdli od tego.

Wymiekam w tej ciazy... Tak fajnie mi bylo w poprzednich a teraz przybijam piatke z wszystkimi, ktore niecierpia tego stanu.

Postaram sie byc juz na bierzaco bo ostatnie co zdazylam przeczytac to rozmowa o chrzestnych. My tez mamy z tym problem. Wszyscy w rodzinie albo po rozwodach albo w konkubinatach.


28whvfxmch1wg8di.png
 
reklama
@NianiaOgg gratulacje [emoji2]
Ja tez kiepsko się czułam pierwszego dnia dobrej pogody...później już lepiej. Natomiast dziś rano rewelacja- nawet sprzątnęłam generalnie salon, a teraz opadłam z sił i jeszcze zgaga mnie meczy (dla tych myślących, ze tylko po smażonym- informuje, ze nie...taki moj urok- wysoko macica, która unosi wszystko w górę)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry