reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@NianiaOgg gratuluje zdanego egzaminu :)
A mnie z kolei teraz męczą wzdęcia okropne :( siedziałam w pracy 6 godzin na tyłku. Zamiast wstawać co godzinę sie przejść to ja sie najadłam makaronu z kurczakiem i cebulka podsmażana a potem jeszcze prawie pol opakowania suszonych moreli. I teraz mam brzuch jak w 8 miesiacu i boli. Wypiłam miętę ale na razie nie pomogło.
 
reklama
@Syla88 ojej współczuje [emoji17] ale jest tego plus...jak będziesz dziś kupowała spodnie to na pewno kupisz dobre [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haha no tak, nie pomyślałam o tym :D ale jak tak dalej pójdzie to nie dotrę na zakupy bo siedzieć nie mogę a co dopiero spodnie przymierzać. Wzięłam espumisan
 
O jaka cisza :) tak długo chyba rekord. Dziewczyny poszły na imprezy? W końcu piatek :D
A ja nie poszłam na zakupy bo brzuch bolał. Ale wróciłam do domu i nie ma to jak sie położyć. W pracy nie mam możliwości poleżeć dlatego tak cierpiałam z tym brzuchem a w domu od razu lepiej.
A jak tam u Was?
 
Ja dziś na obiad zrobiłam paprykę i pomidory faszerowane i chyba są dużo cebuli i tez mnie wydęło aż brzuch boli muszę kupić miętę i przestać jeść ta cebule :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@NianiaOgg gratuluje zdanego egzaminu :)
A mnie z kolei teraz męczą wzdęcia okropne :( siedziałam w pracy 6 godzin na tyłku. Zamiast wstawać co godzinę sie przejść to ja sie najadłam makaronu z kurczakiem i cebulka podsmażana a potem jeszcze prawie pol opakowania suszonych moreli. I teraz mam brzuch jak w 8 miesiacu i boli. Wypiłam miętę ale na razie nie pomogło.

Oh znam ten stan. Teraz jak tylko zaszeleje z ewidentnie wzdymajacym jedzeniem to od razu biorę Espumisan nie czekam. Najgorsze we wzdęciach i zaparciach jest to, że brzuch potrafi bardzo boleć. Może spróbuj też spaceru, ruch też pomaga, ciepły prysznic, ale Espumisan to podstawa :)
@Shemshi
Jak ja Ci zazdroszczę tych wakacji. I najważniejsze ze już się dobrze czujesz [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzięki, ogromnie się ciesze ze zdecydowałam się na wyjazd :) kiedy jak nie teraz? To idealny moment na podróże, szkoda że kilka dni straciłam, ale jeszcze tydzień został ;)
 
Oh znam ten stan. Teraz jak tylko zaszeleje z ewidentnie wzdymajacym jedzeniem to od razu biorę Espumisan nie czekam. Najgorsze we wzdęciach i zaparciach jest to, że brzuch potrafi bardzo boleć. Może spróbuj też spaceru, ruch też pomaga, ciepły prysznic, ale Espumisan to podstawa :)

Dzięki, ogromnie się ciesze ze zdecydowałam się na wyjazd :) kiedy jak nie teraz? To idealny moment na podróże, szkoda że kilka dni straciłam, ale jeszcze tydzień został ;)

Wzielam wlasnie espumisan i o ile brzuch sie wtedy nie zmniejszył to przynajmniej juz nie było tego uczucia ze rośnie balon i pęknie. Tak najgorzej ze boli, nie da sie schylać ani usiąść. Pewnie za ciasne spodnie tez sa winne i wlasnie brak ruchu.
W pracy byłam to prysznic niemożliwy tak samo żadnej kanapy w pobliżu. Ale juz sytuacja opanowana uff :)
 
Ja miałam dzisiaj wizytę, z którą wiązałam pewne nadzieje (podejrzenie jaka płeć) ;) A tu się okazuje, że nic nie było widać, dzieciak tak się ruszał że ledwo udało się p. doktor tętno zmierzyć ;) I to na tyle, nic się nie dowiedziałam, nawet żadnych wymiarów..

Zresztą p. doktor sama powiedziała, że aparat USG w tym gabinecie nie jest najlepszy (chodzę na NFZ).. Stwierdziłam, że idę za 2 tygodnie prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu, który sobie wstępnie upatrzyłam do porodu. I będę tam co parę tygodni się pokazywać.

Jutro z kolei jedziemy w końcu na urlop, mieliśmy jechać na początku sierpnia ale z różnych powodów się wszystko poprzesuwało. I teraz sprawa wygląda tak, że na Mazurach ma padać prawie przez całe najbliższe 2 tygodnie :D:D Pocieszam się, że przynajmniej grzyby powinny być ;)
 
reklama
Ja miałam dzisiaj wizytę, z którą wiązałam pewne nadzieje (podejrzenie jaka płeć) ;) A tu się okazuje, że nic nie było widać, dzieciak tak się ruszał że ledwo udało się p. doktor tętno zmierzyć ;) I to na tyle, nic się nie dowiedziałam, nawet żadnych wymiarów..

Zresztą p. doktor sama powiedziała, że aparat USG w tym gabinecie nie jest najlepszy (chodzę na NFZ).. Stwierdziłam, że idę za 2 tygodnie prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu, który sobie wstępnie upatrzyłam do porodu. I będę tam co parę tygodni się pokazywać.

Jutro z kolei jedziemy w końcu na urlop, mieliśmy jechać na początku sierpnia ale z różnych powodów się wszystko poprzesuwało. I teraz sprawa wygląda tak, że na Mazurach ma padać prawie przez całe najbliższe 2 tygodnie :D:D Pocieszam się, że przynajmniej grzyby powinny być ;)

Grzybów ci u nas pod dostatkiem :) pogoda rzeczywiście mało zachęcająca ale chociaż wilgotność powietrza się podniosła :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry