reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja w ogóle nie biorę nospy. Boli mnie czasem i ciągnie, ale to do wytrzymania. Najgorzej po kichaniu albo jak się w nocy zbyt gwałtownie przekręcę, ostry ból ale przechodzi po kilku-kilkunastu sekundach.

@DorciaMamaOlka Nie robiłam, ale wizytę mam dopiero za jakiś tydzień i zobaczymy, czy mi lekarz test potrójny zleci. Chociaż wątpię, bo ja z tych, co i PAPP-A nie robiły.
 
@Agirka11 ja No-spe biorę tylko wtedy, gdy mam wyraźnie spinająca sie macice i ból dużo mocniejszy niż na @...od dłuższego czasu nie mam (odpukać), ale po 20-tym tyg może znów się zacząć, bo będą już powoli zaczynać się skurcze Brextona Hicksa (tzw przepowiadające, przygotowujące macice do porodu)...jak na wysokości jajnika kłuje to podejrzewam, ze mogą to być wiązadła. Jeżeli przestaje kłuć jak pochodzisz, wyprostujesz się tzn ze to wiązadła

@mama_zuzanki pamietam jakie to było przeżycie nie tylko dla Amelki...pierwszy dzień w szkole...ech...a teraz już czwarta klasa (poszła jako 6-cio latka)

@Ogien121212 to polecam zestal Demoxoft Clean lipozel i albo płyn, albo chusteczki...przemywaj i smaruj żelem, po jednym dniu poczujesz ulgę, po dwóch powinno znikać...sama stosowałam




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej :) Jestem po wizycie u lekarza. Niestety mam infekcje dróg moczowych :( Dostałam antybiotyk i za kilka dni mam powtórzyć badanie. Ciekawa jestem skąd się wzięła ta infekcja. Objawów żadnych nie mam. Jedynie co to częściej chodzę do wc, ale myślałam ze to normalne. ;/ na 20.09 umówiłam się na połówkowe. Juz się nie mogę doczekać. Płci jeszcze nie znam wiec nic jeszcze nie kupuje. Mam nadzieje, ze z Dzidzia będzie wszystko okej. Pozdrawiam
 
Która z Was robiła badanie AFP?

Ja miałam razem z PAPP-a tak mi się zdaje, wydaje mi się ze idzie to w parze


85993e3koj7clzdz.png
 
Zaczęłam wczoraj od okien a dziś wysprzątalam salon i to tak dokładnie jak dawno już nie...teraz leżę i odpoczywam, bo kręgosłup dał się we znaki...tak sobie myśle, ze jak codziennie coś zrobię w dom to do końca września będę miała porządek [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Antimatter poszukałam i robi się także między 15-20 tyg. Czy to to samo badanie, nie mam pojęcia...nigdy nie robiłam i raczej nie mam wskazań by robić, wiec nie zamierzam, jeśli nie ma takiej potrzeby...teraz już się pogubiłam, bo sama nie wiem o co chodzi...jeden w 1 trym drugi w 2 trym.
U siebie w wynikach nie mam, mam tylko wolne beta hcg i pappa

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry