reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dzień dobry z rana,
Taki wczoraj dzień miałam ze czytałam was po łepkach, od kilku tygodni szukaliśmy nowego auta dla rodziców No i w końcu wczoraj się udało.
Wszystko minęło żadnego plamienia nie ma widocznie sex był sprawca ale mąż się tak przestraszył ze powiedział ze do końca teraz na ręcznym będzie jeździł [emoji15]szkoda ze o mnie nie pomyślał :)
Miłego dnia wam kochane życzę [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! A ja właśnie zjadłam dwa kawałki pizzy, na pewno pomoże mi to na refluks :dry: Coś ostatnie dwa dni kłuje mnie a to z lewej a to z prawej, jakby jajniki, raz lekko, raz bardzo mocno, ale nie do końca, nie wiem co to może oznaczać, mam nadzieję, że nic złego :eek: W poniedziałek byłam na wizycie, było ok, kłucie zaczęło się po, więc jestem głupia :oo2: Łożysko nadal źle wygląda, a płci nadal nie znam, tylko ja jestem taka niedoinformowana tutaj :sad:Jak macie jakiś wątek, na którym można wyżalić się bez obawy, że przeczytają to np ludzie z pracy, to jestem chętna jeśli mnie wpuścicie ;)
Co do pieluszek, stosowaliśmy na dzień dada, na noc pampers (te zielone, raz spróbowaliśmy pomarańczowych i to była porażka) i u nas to się sprawdzało. Przy każdym przewijaniu chusteczki nawilżane z rossmana(różowe) albo hipp, odrobina maści z witaminą A na pupkę i jakiś delikatny kremik eko w pachwinki i nigdy Czaruś nie miał chociażby najmniejszego odparzenia! :biggrin2:
Też nie znam płci, a wizyta dopiero 12-go. Więc nie tylko Ty ;)
 
Nie jest tak, że lubię Polskie, lubię po prostu dobre
emoji2.png
ale skoro polecasz to na pewno przeczytam. Teraz mam na kilka dni książki Chrisa Cartera. Dobrze mi się je czyta. Zobaczymy jak będzie dalej.
Z takich polskich, ale nie polskich w stylu haha polecam Sasza Hady :)
@Monisiek88 500+

@marudka Tany French przeczytałam "Ścianę sekretów", rewelacyjna książka...lubię tez Alex Marwood, "Zaginionej Dziewczyny" nie czytałam, dlatego tez nie powiem Ci czy wole ją od "Dziewczyny w pociągu"

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Uwielbiam Ścianę sekretów! :) Także może skuś się na Zaginioną Dziewczynę ;) Ogólnie dziwie się i nie dziwię się, że jesteś Wodnikiem. Jakbym czytała o sobie ze zmianami fryzur, wszechstronnością itd a jestem typowym Baranem...Ale moja pierwsza, licealna miłość to był Wodnik i bardzo długo się super dogadywaliśmy ;)
Ja miałam dzisiaj okropny sen, że zaczęłam strasznie krwawić brrr...
Miłego dnia dziewczyny! :)
 
Mnie przerasta nasza niekończąca się przeprowadzka.. I to ile jeszcze trzeba zrobić żeby dało się tam żyć :p No i zaczynam marzyć o L4 a to jeszcze dwa miesiące :o ech..
 
Też nie znam płci, a wizyta dopiero 12-go. Więc nie tylko Ty ;)

Ja niestety też nie wiem, za każdym razem się zakryje, a chodzę na wizyty właściwie co 2-2,5 tyg więc okazji było dużo :)
Dziewczyny a jakaś lista w co się wyposażyć w jakich ilościach żeby później nie latać na szybko do sklepu w pierwszym miesiącu? Jest tyle pięknych rzeczy, ale czy połowa się przyda, ciężko mi to określić... Trochę się obawiam kupowania, na razie chyba nic mniejszego niż 62 mnie nie przekonuje, bo my jesteśmy wysocy.
 
Dzień dobry, kochane nie nadrobię was, miałam urwanie głowy wczoraj. Ale prosze was o radę.
Ale rano i w nocy jak robiłam siku mój mocz pachnial intensywnie jakby lekarstwami. Oprócz magnezu z vit B6 nic nie biorę. Czy to może być dlatego że od kilku dni biorę magnez 2 razy dziennie a nie raz? Czy może coś z moczem???
 
reklama
Dzień dobry.
Dziewczyny, istne szalenstwo! Wczoraj próbowałam Was nadgonić, zanim przeczytałam wszystko to synek się obudził, dzisiaj wchodzę a tu znowu 20 stron! :o
Jestem mega zmęczona tą przeprowadzką, ale cudownie jest wypić kawkę na swoim tarasie, mimo, że jeszcze milion kartonów przede mną ;) co do płci to ja też nie znam, w poniedziałek nam się dzidzia nie chciała pokazać, a następna wizyta 25.09 :o liczyłam, że już teraz się dowiem, miałam okazję kupić fajną chustę, no ale niebieska i chciałam się wstrzymać do wizyty :)
Widziałam temat pieluszek wielorazowych, ja się nad nimi zastanawiałam ale muszę to jeszcze przemyśleć i zgłębić temat.

Staram się Was czytać w wolnej chwili ale produkcja taka, że ho ho... jak już się odgruzuję z kartonów to postaram się wszystko nadrobić!
Miłego dnia Kochane :)
 
Do góry