reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny . Od wczoraj nie piszę bo niestety umieram. Poszłam ,wstyd się przyznać od dwóch miesięcy pierwszy raz do kościoła i to nie był dobry pomysł, prawie zemdlalam a w drodze powrotnej to już tak wymiotowalam że myślałam że nie dojedziemy. Potem uzupelnialam dokumentację z pracy i dzisiaj przed 7 już byłam zawieźć wszystko , oddać klucze. Kosztowało mnie to mnóstwo stresu i nieprzespana noc. Po powrocie spałam z 3 godziny , kręci mi się w głowie tak że nie mogę dojść do ubikacji i mam skurcze. Oby to przeszło. Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie mam do niczego głowy. Pozdrawiam was ciepło.

Ja tez byłam wczoraj w kościele, a dawno juz nie byłam. Było gorąco ale dałam radę nie musiałam siadać na szczęście wiecej niz trzeba. Ale byłam troche bardziej czujna i ciagle myślałam czy sie dobrze czuje.
A dlaczego zemdlałas i potem wymiotowalas? Juz sie gorzej wcześniej czułaś czy w kościele tak sie zrobiło?
 
reklama
Hej dziewczynki :)

Tez kiepsko spie, budze sie co chwile, non stop jakies durne horrorowate sny (nigdy tak nie mialam), a to siku a to jesc. Bardzo kiepska jakosc tego snu :(

Wczoraj po obiecie znow poczulam pukanie w tyn samym miejscu co orzedwczoraj. Bylo troche slabsze i ostatnie pukniecie przesunelo sie troszke nizej. [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] dzisiaj jeszcze nic ale mloda godzina, moze cos poczuje :)

Wczoraj mielismy cudowna niedziele taka tylko dla siebie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

A teraz zbieram sie na USG, bez tatusia bo ma wazny projekt teraz w pracy i musi przypilnowac aby sie nie posypalo nic. Szkoda, ale bedzie za dwa tygodnie na USG :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Czekamy na fotki ♡
 
Czesc dziewczyny.
Nie nadrobie Was po tym weekendzie... :(

Pisze ze zyje, zebyscie pamietaly o mnie jakby juz byl WZ.

W weekend swietowalismy urodzinki synka u dziadkow. Mamy w jedna str. 250km. Podroz mega meczaca, dopada mnie w tej ciazy choroba lokomocyjna :(.

A teraz szykuje sie na jutrzejszy egzamin teoretyczny na prawo jazdy i ciagle sie ucze, rozwiazuje testy, nawet obiadu nie musze dzis gotowac :). Probowalam zdac prawko ok. 10lat temu, ale mi nie wyszla praktyka, a pozniej tak sie losy potoczyly ze nie bylo kiedy... i powiem Wam ze tamta teoria to byl smiech na sali, 200 pytan wykutych na pamiec w jeden dzien, a teraz sa utajnione i jest ich 3000, wiec masakra... jest co zakuwac.

Trzymam kciuki za wizyty.

Mi tez czasami wydaje sie ze czuje malenstwo :). Ale jeszcze rzadko, wiec moze rzeczywiscie tylko wydaje mi sie... :).

28whvfxmzupp30ia.png
 
Ojjj a ja wczorajsza msze w calosci przesiedzialam. Masakra jakas a potem jak wyszlam to byly te okropne bole. Naszczescie sie nienpowtorzyly juz
 
Mavika dopiero teraz weszlam na watek zakupowy I przeczytalam twoj komentarz. Matko nic takiego nie zaznaczalam!!! Czasem jak przesuwam palcem po telefonie to przypadkiem cos mi sie zaznacza, wtedy odklikuje. To na pewno niechcacy sie stalo i bez mojej wiedzy. Cholerny telefon! Chyba sie przezuce na laptopa. Mam nadzieje ze innym nie powciskalam glupot przypadkiem. :-( AZ mi przykro :-(wybaczcie
Ja dostałam od Ciebie "niezbyt mądre" ale luz, mnie też czasem coś się wciśnie przypadkiem i jak tylko widzę to odklikuję :p pozatym może to rzeczywiście nie było zbyt mądre :D

Dzień dobry Dziewczyny :)
Mój mąż pierwszy raz od 2 tygodni poszedł do pracy, będę sama jak palec, w dodatku przykuta do łóżka, nie wiem jak dam rade. Na szczęście przygotował mi kanapki, herbatkę w termosie i oby do 14.30 ;)

@Syla88 kurcze nie wiem jak Co to opisać, takie fajne uczucie
emoji16.png
takie łaskotki, motylki, wcześniej się zastanawiałam czy to to, czy jednak nie, ale wczoraj już nie miałam wątpliwości :)

@Dotkass udanej wizyty :)

Dziewczyny Wy się zastanawiacie i obawiacie czy sobie poradzicie?? A co ja mam powiedzieć?
emoji16.png
Dwójka na raz i w dodatku teściowa mnie straszy że sobie nie poradzę i ona BĘDZIE MI POMAGAĆ
emoji33.png


1503893736-aaaaaa.jpeg



Miłego dnia :)
Każda z nas sobie radzi i poradzi sobie po porodzie. Trzeba tylko nastawić się, że nie wszystko musi być idealne, mnie bardzo dołował bałagan w pokoju, kurz na półce i rozsypane mleko na komodzie.... Ale z czasem nauczyłam się wszystko ogarniać. I nie słuchaj czarnych wizji teściowej! Poradzisz sobie, a jeśli będzie chciała Ci pomóc to jak najbardziej, ale nie z nastawieniem, że ona będzie musiała... Moja teściowa z takim nastawieniem żyła, że będzie musiała mi pomagać i jeszcze jej o pomoc nigdy nie prosiłam bo zawsze staram się wszystko zorganizować tak, żeby ogarnąć a tym sposobem sama z siebie nie przyjedzie do wnuka, żeby np nam pomóc no chyba, że na weekendzie na kawę i wtedy pobawić się z małym... Martula1985 nie daj sobie wmówić, że nie dasz sobie rady, tysiące kobiet rodzi bliźniaki i dają sobie radę więc dlaczego Ty nie? Przecież jak sama napisałaś jesteś baba z jajami :D

Dziewczyny powodzenia na wizytach i dużo sił i zdrowia dla tych ze złym samopoczuciem! Ululałam właśnie synka i idę coś podziałać, dziś ambitnie nie chcę leżakować, zobaczymy co z tego wyjdzie... Sny hmmm u mnie też masakra jest! Dziś śniło mi się, że jestem w liceum i nie mogę znaleźć sali od francuskiego w końcu jakaś nauczycielka sprawdzała obecność i pastwiła się, że jestem w ciąży i szkoły nie skocze i tak dalej, a ja nie rozumiała o co chodzi i tłumaczyłam jej, że ja już zdałam maturę i, że dwa kierunki studiów skończyłam, ale ona nie słuchałam, a ja tak bardzo nie rozumiałam co się dzieje.... Nie mogłam się obudzić.. Ale schizuję.... A co do snów etotycznych to cóż, zdarza się mi, a i owszem, ale takie, że sama nie ogarniam, że tak można i z kim :D plus taki, że zaczynam mieć mega ochotę, aż sama nie ogarniam :p
 
Witam po weekendzie:)
@Dotkass jak po wizycie? Dzidzia się ujawniła;)? Jeśli chodzi o ból kręgosłupa, to bardzo polecam masaże dla ciężarnych. W pierwszej ciąży bardzo mi pomogły.

@NianiaOgg trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin! Ja mieszkam poza miastem i prawo jazdy w takim przypadku, to konieczność.

@Shemshi absolutnie zazdroszczę urlopu:)! Jak zniosłaś podróż?

Widzę dziewczyny, ze się nocami nie nudzicie:) Ja tez nie narzekam bo i w jednej i w drugiej ciąży sny zwariowane, a jakie realistyczne...
Cudne macie psiaki, ja tez psiara jestem, choć może najpierw koniara, a potem psiara;)

@taśka Twój czworonóg, to jakiej rasy?
 
@AlexF ja zdaje się od Ciebie mam literówki. Dostrzegłam tam raptem brak przecinka. Hehe. Oj surowa surowa :p :p

@NianiaOgg powodzenia! Ja mam zdaną teorie, a praktyka to inna bajka. Wciąż bez uprawnień. Kiedyś do tego wrócę. Może :)
Jej, mnie ten telefon też wkurza bo klikam, a tu przesuwa się ekran i klika coś... Aj no wybacz, znajdę na chwili wolnego i od klikam :) sama walę literówki nieraz, a mądra udaję no nie? Hehe :D :p
 
reklama
@Ritta2014 przedstawiam go jako amstaffa bo jako taki kupiony (nie z hodowli ) ale bliżej mu do pitbulla :) w każdym razie bullowaty pełnym sercem [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry