reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kochane co do snów erotycznych dla mnie to norma, ja to nawet bez ciąży mam [emoji12]

Po wizycie wszystko super szyjka baaaardzo wysoko i zamknięta, u mnie te bóle i kłucie w spojeniu i szyjce to przez mięśniak (pocieszenie- terenie jest zle, gorzej będzie koło 20 tyg ), Dzidzia 11 cm, serducho 140 i...dziewucha...powiem Wan, ze szok po raz pierwszy moje przeczucia mnie oszukały, ale nawet się ucieszyłam...szkoda tylko, ze pozbyłam się wszystkich ciuszków po dziewczynkach [emoji17]...a No i nie wiem jak zakomunikować to R [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz w domu. Chlopcy maja 10cm, okolo 123g i 120g. Przeplywy wszedzie dobre. Szyjka prawie 5cm, pieknie zamknieta. Obaj ssali kciuki [emoji7]troche sie wiercili i bylo ciezko zbadac serduszka ale po dlugiej walce sie udalo :)

Mniej dobre wiadomosci. Wyszla dzisiaj roznica w ilosci plynu owodniowego. Niby roznica jeszcze w normie ale poprzednio jej nie bylo. Moze to byc zapowiedz TTTS [emoji853]lekarka kazala sie nie martwic bo moze sie okazac, ze po prostu taka roznica u nich bedzie i nic z tego nie wyniknie. No ale zamiast USG za 2 tygodnie, bede miec USG juz za tydzien aby zrobic porownanie. Siedze w domu i sie z nerwow poryczalam.
Shit :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja juz w domu. Chlopcy maja 10cm, okolo 123g i 120g. Przeplywy wszedzie dobre. Szyjka prawie 5cm, pieknie zamknieta. Obaj ssali kciuki [emoji7]troche sie wiercili i bylo ciezko zbadac serduszka ale po dlugiej walce sie udalo :)

Mniej dobre wiadomosci. Wyszla dzisiaj roznica w ilosci plynu owodniowego. Niby roznica jeszcze w normie ale poprzednio jej nie bylo. Moze to byc zapowiedz TTTS [emoji853]lekarka kazala sie nie martwic bo moze sie okazac, ze po prostu taka roznica u nich bedzie i nic z tego nie wyniknie. No ale zamiast USG za 2 tygodnie, bede miec USG juz za tydzien aby zrobic porownanie. Siedze w domu i sie z nerwow poryczalam.
Shit :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Lekarz dobrze mówi :) nie martw się na zapas tylko ciesz,że dzieci są zdrowe i pięknie się rozwijają :) mało mnie tu,a to wszystko dlatego,że wizytę mam dopiero za tydzień w piątek :( nie wiem czy czuję jakieś ruchy,boję się strasznie...ostatni raz idę na to,że wizyta będzie za miesiąc :(
 
Ja juz w domu. Chlopcy maja 10cm, okolo 123g i 120g. Przeplywy wszedzie dobre. Szyjka prawie 5cm, pieknie zamknieta. Obaj ssali kciuki [emoji7]troche sie wiercili i bylo ciezko zbadac serduszka ale po dlugiej walce sie udalo :)

Mniej dobre wiadomosci. Wyszla dzisiaj roznica w ilosci plynu owodniowego. Niby roznica jeszcze w normie ale poprzednio jej nie bylo. Moze to byc zapowiedz TTTS [emoji853]lekarka kazala sie nie martwic bo moze sie okazac, ze po prostu taka roznica u nich bedzie i nic z tego nie wyniknie. No ale zamiast USG za 2 tygodnie, bede miec USG juz za tydzien aby zrobic porownanie. Siedze w domu i sie z nerwow poryczalam.
Shit :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oby ta dysproporcja się nie zwiekszała! Wierze, że będzie dobrze.

@Dotkass gratki udanej wizyty. A ubranka? Kupisz nowe;)
 
@Dotkass To 3 dziewczyny będą! :) A to jakoś genetycznie u Was się składa, że np Twój R ma siostry i Ty też? Czy to nie od tego zależy?

@Paraplu bądź dobrej myśli, wszystko się kształtuje, więc może raz tu więcej płynu, raz tu,a że akurat byłaś na badaniu teraz, to może akurat taki moment.
 
@Paraplu głowa do gory, nie ma co się martwić na zapas

@DorciaMamaOlka a jak często chciałabyś mieć wizytę i dlaczego? Masz jakieś wskazania? Będzie dobrze

@Minia86 na pewno cześć odzyskam [emoji12] przynajmniej mam taka nadzieje, a jak nie trochę poszaleje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No 3 straty to chyba solidne wskazanie do częstych wizyt :(
 
@Dotkass To 3 dziewczyny będą! :) A to jakoś genetycznie u Was się składa, że np Twój R ma siostry i Ty też? Czy to nie od tego zależy?

@Paraplu bądź dobrej myśli, wszystko się kształtuje, więc może raz tu więcej płynu, raz tu,a że akurat byłaś na badaniu teraz, to może akurat taki moment.

Ja jestem jedynaczka. R ma siostrę przyrodnia i przyrodniego brata. Ogólnie płci dziecka "winna" jest kobieta...kwasowość pochwy, śluz i inne uwarunkowania w macicy wpływają na ukształtowanie genetyczne płodu...tak ponoć jest, nie wiem natomiast jak to wytłumaczyć w przypadku bliźniąt podwójnej płci [emoji15]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry