reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@ Dotkass dobrze ze wszystko Ok gratuluje kolejnej dziewczyny :)
Mój mąż byłby zachwycony z takiej informacji,twój tez napewno będzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@ Dotkass dobrze ze wszystko Ok gratuluje kolejnej dziewczyny :)
Mój mąż byłby zachwycony z takiej informacji,twój tez napewno będzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Na pewno, bo czemu nie, ale po cichu liczył na pomocnika w roli syna [emoji6][emoji38]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Kochane co do snów erotycznych dla mnie to norma, ja to nawet bez ciąży mam [emoji12]

Po wizycie wszystko super szyjka baaaardzo wysoko i zamknięta, u mnie te bóle i kłucie w spojeniu i szyjce to przez mięśniak (pocieszenie- terenie jest zle, gorzej będzie koło 20 tyg ), Dzidzia 11 cm, serducho 140 i...dziewucha...powiem Wan, ze szok po raz pierwszy moje przeczucia mnie oszukały, ale nawet się ucieszyłam...szkoda tylko, ze pozbyłam się wszystkich ciuszków po dziewczynkach [emoji17]...a No i nie wiem jak zakomunikować to R [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to moje przeczucia co do Ciebie też mnie zawiodły :p ale czy to już pewne...?! Heh u Ciebie trzecia dziewczynka a u Chrząszczyka czwarty chłopiec i gdzie tu sens i logika :D cieszę się, że z dzidzią jest ok:)
Ja juz w domu. Chlopcy maja 10cm, okolo 123g i 120g. Przeplywy wszedzie dobre. Szyjka prawie 5cm, pieknie zamknieta. Obaj ssali kciuki [emoji7]troche sie wiercili i bylo ciezko zbadac serduszka ale po dlugiej walce sie udalo :)

Mniej dobre wiadomosci. Wyszla dzisiaj roznica w ilosci plynu owodniowego. Niby roznica jeszcze w normie ale poprzednio jej nie bylo. Moze to byc zapowiedz TTTS [emoji853]lekarka kazala sie nie martwic bo moze sie okazac, ze po prostu taka roznica u nich bedzie i nic z tego nie wyniknie. No ale zamiast USG za 2 tygodnie, bede miec USG juz za tydzien aby zrobic porownanie. Siedze w domu i sie z nerwow poryczalam.
Shit :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pięknie rosnął i oby tak dalej, a różnica jest w normie i oby tak pozostało! Nie martw się na zapas! Wiem, że łatwo powiedzieć, ale wszystko jest w normie i tego się trzymajmy!!!! Przytulam :)
Lekarz dobrze mówi :) nie martw się na zapas tylko ciesz,że dzieci są zdrowe i pięknie się rozwijają :) mało mnie tu,a to wszystko dlatego,że wizytę mam dopiero za tydzień w piątek :( nie wiem czy czuję jakieś ruchy,boję się strasznie...ostatni raz idę na to,że wizyta będzie za miesiąc :(
Tym bardziej bądź z nami więcej :) ja właśnie teraz już mam wizyty co miesiąc i idę w środę, albo w piątek. Długo to, ale jak nic się nie dzieje tak mam przychodzić... JJakoś wytrzymuję, ale jeśli ciężko Ci z tak rzadkimi wizytami to koniecznie umawiaj się częściej! Będziesz spokojniejsza, a spokojniejsza mama to spokojniejszy trufelek (chyba tak swojego bączka nazwałaś z tego co kojarzę) :)
 
@AlexF bułeczka tak wyraźna, ze nic by to innego być być nie mogło. Zreszta P dr powiedziała, ze na 100% i jak przypominam sobie moje obie córki to fakt o pomyłkę było by ciężko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@DorciaMamaOlka ja też mam wizytę w następnym tygodniu tylko w czwartek. Pomału jajko znoszę :p Rozumiem Twój strach ale na pewno wszystko jest dobrze ❤
@Paraplu głowa do góry, jestem pewna że za tydzień wszystko będzie w normie. Cudownie że chłopaki zdrowo rosną i szaleją w brzuszku :)
@Dotkass gratulacje :wink: R musi przyjąć na klatę tą wiadomość że będzie miał tyle cudnych kobiet pod swoją opieką :)❤ A lekarz już był pewny płci na 100% W którym jesteś tygodniu?
 
Cześć! Chciałabym się dołączyć do Lutowych Mam :-) Ania chwilę przed 40 :-)To będzie moje 3 dziecko. Miałam pierwsze CC później naturalny a teraz mam nadzieję na CC. Już nie mam takiej fantazji co kiedyś :-)
Podczytywalam Was ale miałam obawy aby się ujawnić. Nawet teraz po dobrych wynikach prenatalnych obawiam się cieszyć. I odwrotnie niż kiedyś nie mam potrzeby mówić o tym, że jestem w ciąży...
Nie wiem co jeszcze napisać na początek. Jeszcze nie byłam aktywna na forum :-/
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :-)
 
@AlexF bułeczka tak wyraźna, ze nic by to innego być być nie mogło. Zreszta P dr powiedziała, ze na 100% i jak przypominam sobie moje obie córki to fakt o pomyłkę było by ciężko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hmmm a który tc teraz masz? Znajoma mojej cioci niedawno poszła rodzić chłopca a wyszła dziewczynka :p zawsze mogło coś się pidwinąć! Aj jak ja bym chciała zobaczyć na najbliższej wizycie bułeczkę:D
 
reklama
Do góry