reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mavika dopiero teraz weszlam na watek zakupowy I przeczytalam twoj komentarz. Matko nic takiego nie zaznaczalam!!! Czasem jak przesuwam palcem po telefonie to przypadkiem cos mi sie zaznacza, wtedy odklikuje. To na pewno niechcacy sie stalo i bez mojej wiedzy. Cholerny telefon! Chyba sie przezuce na laptopa. Mam nadzieje ze innym nie powciskalam glupot przypadkiem. :-( AZ mi przykro :-(wybaczcie

Ok, takim razie wybaczone, dostajesz rozgrzeszenie ;)

witam sie nie nadrobie was niestety nie mam kiedy, moj najmlodszy sie rozchorowal , a wlasciewe to nie wiem co mu jest, bo ma temp od piatku, a w zasadzie od soboty taka wysoka 39.8 pod paszką kombinowalismy z męzem caly wekend, zeby mu zbic, okazalo sie, ze paracetamol na niego nie działa ani w syropku ani w czopku, po podaniu ibuprofenu temp spadla do w miare znosnej dla młodego, bo przynajmniej nie marudził,ale po 4 godz wzrasta znowu do 39... obstawiam trzydniowke, bo ani nie kaszle, ani nie smarka nic zupelnie zero innych objawow, na razie wysypki nie ma, dzis mija trzeci dzien jak nie przejdzie jutro do lekarza pędze.
@Dotkass udanej wizyty!

U mojego sie tak zawsze angina zaczyna...


Co do snów to mnie się ciągle śni moja nastoletnia wielka miłość :) Ale chciałam jego imieniem nazwać syna może to jednak znak że to nie dziewucha tam mieszka? :)
 
reklama
Ok, takim razie wybaczone, dostajesz rozgrzeszenie ;)



U mojego sie tak zawsze angina zaczyna...


Co do snów to mnie się ciągle śni moja nastoletnia wielka miłość :) Ale chciałam jego imieniem nazwać syna może to jednak znak że to nie dziewucha tam mieszka? :)

Płeć masz potwierdzoną?

Echo przeszłości hihi.
 
dzieki wielkie za rady temp spadla do normalnej tak szybko jak przyszla tak szybko spadla a teraz jakies krostki dostaje na karku i za uszami to albo ta trzydniowka, albo moze ospa? ale ospa z tego co kojarze to za tułowiu sie zaczyna chyba?
ja tez dopiero za dwa tyg wizyta
 
Cześć dziewczyny . Od wczoraj nie piszę bo niestety umieram. Poszłam ,wstyd się przyznać od dwóch miesięcy pierwszy raz do kościoła i to nie był dobry pomysł, prawie zemdlalam a w drodze powrotnej to już tak wymiotowalam że myślałam że nie dojedziemy. Potem uzupelnialam dokumentację z pracy i dzisiaj przed 7 już byłam zawieźć wszystko , oddać klucze. Kosztowało mnie to mnóstwo stresu i nieprzespana noc. Po powrocie spałam z 3 godziny , kręci mi się w głowie tak że nie mogę dojść do ubikacji i mam skurcze. Oby to przeszło. Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie mam do niczego głowy. Pozdrawiam was ciepło.
 
Cześć dziewczyny . Od wczoraj nie piszę bo niestety umieram. Poszłam ,wstyd się przyznać od dwóch miesięcy pierwszy raz do kościoła i to nie był dobry pomysł, prawie zemdlalam a w drodze powrotnej to już tak wymiotowalam że myślałam że nie dojedziemy. Potem uzupelnialam dokumentację z pracy i dzisiaj przed 7 już byłam zawieźć wszystko , oddać klucze. Kosztowało mnie to mnóstwo stresu i nieprzespana noc. Po powrocie spałam z 3 godziny , kręci mi się w głowie tak że nie mogę dojść do ubikacji i mam skurcze. Oby to przeszło. Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie mam do niczego głowy. Pozdrawiam was ciepło.
Uzupełniaj płyny, a z tymi skurczami to może lepiej skontaktować się z lekarzem?

A mi powróciły dzisiaj klucia w podbrzuszu, w miejscu prawego jajnika I to tak naprawdę nieprzyjemnie. Dzwoniłam do mojego gina ale nie odbiera... Trochę mnie to martwi klucie, może nie potrzebnie ale gdyby mój doktor się wypowiedział to bym widziała czy rzeczywiście jest się czym martwić czy wcale nie a wizyta dopiero za 2,5 tygodnia [emoji53]
 
Cześć dziewczyny . Od wczoraj nie piszę bo niestety umieram. Poszłam ,wstyd się przyznać od dwóch miesięcy pierwszy raz do kościoła i to nie był dobry pomysł, prawie zemdlalam a w drodze powrotnej to już tak wymiotowalam że myślałam że nie dojedziemy. Potem uzupelnialam dokumentację z pracy i dzisiaj przed 7 już byłam zawieźć wszystko , oddać klucze. Kosztowało mnie to mnóstwo stresu i nieprzespana noc. Po powrocie spałam z 3 godziny , kręci mi się w głowie tak że nie mogę dojść do ubikacji i mam skurcze. Oby to przeszło. Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie mam do niczego głowy. Pozdrawiam was ciepło.

Bardzo współczuję. Teraz musisz myśleć o sobie i Dzidzi. Odpoczywaj ile się da. Zdrówka!
 
reklama
Hej dziewczynki :)

Tez kiepsko spie, budze sie co chwile, non stop jakies durne horrorowate sny (nigdy tak nie mialam), a to siku a to jesc. Bardzo kiepska jakosc tego snu :(

Wczoraj po obiecie znow poczulam pukanie w tyn samym miejscu co orzedwczoraj. Bylo troche slabsze i ostatnie pukniecie przesunelo sie troszke nizej. [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] dzisiaj jeszcze nic ale mloda godzina, moze cos poczuje :)

Wczoraj mielismy cudowna niedziele taka tylko dla siebie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

A teraz zbieram sie na USG, bez tatusia bo ma wazny projekt teraz w pracy i musi przypilnowac aby sie nie posypalo nic. Szkoda, ale bedzie za dwa tygodnie na USG :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry