reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Was też już nie bolą tak piersi?

Mnie bolą tylko wtedy, gdy zdejmuje stanik i wypadają [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Cześć dziewczyny,

Ja również chciałabym do Was dołączyć:-) :)
Termin mam na 23 lutego i po badaniach prenatalnych okazało się, że czekamy na Synka. Mam już córeczkę (2,5 roku).

Czuję się dobrze. U mnie brzuch już widoczny... W pierwszej ciąży miałam taki minimum 2 miesiące później ;)

Życzę Wam spokojnych najblizszych miesięcy i dużo zdrówka dla Was i Maluchów. :tak:
Witaj! Super, że wszystko ok i gratuluję syna :)
@Anifen przykro mi, że przyszły do Was takie wiadomości na tydzień przed ślubem. Jestem przekonana, że wszystko pójdzie po Waszej myśli i tego Wam życzę :)
Was też już nie bolą tak piersi?
Właśnie uświadomiłaś mi, że nie bolą mnie piersi... Nic a nic, tylko stanik taki ledwie, ledwie zrobił się ;)

Dziewczyny zmotywowałam się dziś i ruszyłam na miasto, jutro jedziemy do znajomych w odwiedziny bo kupili dom i już tak długo przekładamy naszą wizytę przez moje złe samopoczucie, że już mi głupio o_O Trzebabylo kupić prezent i pochodziłam z synkiem i moja siostra dołączyła do nas po pracy. Oczywiście rwa dalej dokucza, nie mogłam wsiąść do samochodu, żeby wrócić do domu:(
 
reklama
Do góry