reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A moje już w sumie nie bolą, tylko rano ewentualnie, a rozmiar z A przeszedł na niewielkie B. :/ Boję się, że nie będę mogła karmić przez tą moja niekobiecą urodę:p
 
reklama
No Cycuchy mniej ale w tej ciąży to wogole lepiej. Pamiętam ze w poprzedniej nawet podczas jazdy samochodem na nierównościach bolały mega. Teraz jest o niebo lepiej.

f2w3skjol4llo8s8.png
Aż mnie zabolały jak sobie przypomniałam grrr przerabiałam to samo!!!!
To ja tak miałam z dziewczynkami, a teraz jest lux...na dodatek prawie mi nie urosły te moje cycole, z dziewczynami jak urosły tak zostały [emoji12][emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png
I ja zachodzę w głowę jak to jest, ta sama kobieta, ten sam mężczyzna, niby ciąża jak ciąża, a każda inna... Moja Mama w ciąży ze mną (jestem najstarsza) przeżywała katusze, wymiotowała tak, że wylądowała w szpitalu. W drugiej ciąży z siostrą mówiła, że było względnie, a w trzeciej nawet nie czuła, że jest w ciąży, tylko delikatnie zaokrąglił się jej brzuch, jadąc do porodu wyglądała na 5/6 miesiąc ledwie.... I jak to jest?! Nie ogarniam :D
 
A moje już w sumie nie bolą, tylko rano ewentualnie, a rozmiar z A przeszedł na niewielkie B. :/ Boję się, że nie będę mogła karmić przez tą moja niekobiecą urodę:p
Ja mam wielkie piersi, ale nie nadają się do karmienia, więc nawet nie nastawiam się za nadto, także luzik, wielkość piersi to nie problem. Moja znajoma, generalnie z niewielkim A karmiła rok swoją córkę!
 
No to jakieś pocieszenie w sumie, dziękuję :) aczkolwiek karmienie nie jest najważniejsze, nie będę nic robiła na siłe i za wszelką cenę :) a co do ciąż, każda jest inna, bo każde dziecko jest inne, jedyne i niepowtarzalne :) Myślę, że to dlatego :)
 
Ja mam 75i powiem Wam ze jak karmiłam na leżąco to karmiłam górna piersią bo inaczej ta bym przygniotła [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No to jakieś pocieszenie w sumie, dziękuję :) aczkolwiek karmienie nie jest najważniejsze, nie będę nic robiła na siłe i za wszelką cenę :) a co do ciąż, każda jest inna, bo każde dziecko jest inne, jedyne i niepowtarzalne :) Myślę, że to dlatego :)
Zdrowe podejście co do karmienia, brawo!!! A co do ciąży to może właśnie to jest odpowiedź na moje pytanie ;)
Ja mam 75i powiem Wam ze jak karmiłam na leżąco to karmiłam górna piersią bo inaczej ta bym przygniotła [emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak to i!? Jak przypominam sobie jak pisałaś ile ważysz i ile masz wzrostu to nie wierzę, na tym foto sprzed jakiegoś czasu masz ciało jak modelka :) :p
 
Jej dziewczyny jak ja bym chciała nie tyć. Ja juz mam 4 kg do przodu. Ja w cyklu w ktorum się udało miałam w domu gładź i malowanie i jedliśmy gotowe rzeczy ze sklepu i zamiast przy pracy schudnąć przytyłam 2 kg i jak się okazało zalicza się to już do ciąży bo @ nie przyszła i z ćwiczeń i odchudzania nic nie wyszło.

f2w3skjol4llo8s8.png
Dziewczyno, a z czego Ty chciałaś się odchudzać? Myśle, że Tobie te 4 kg do przodu nie zaszkodza na bank[emoji9]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdrowe podejście co do karmienia, brawo!!! A co do ciąży to może właśnie to jest odpowiedź na moje pytanie ;)

Jak to i!? Jak przypominam sobie jak pisałaś ile ważysz i ile masz wzrostu to nie wierzę, na tym foto sprzed jakiegoś czasu masz ciało jak modelka :) :p

Dziękuje ale wazę naprawdę tyle ile napisałam...dużo ćwiczyłam przed ciąża i nie widać po mnie tak bardzo


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry