reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No to super wielkie dzięki! Bo jak zobaczyłam podkreśloną tą wartość to już się zestresowałam ;) mam też dopisek że na obniżoną wartość BHCG mogą mieć wpływ leki a ja biorę leki od zawsze bo mam astmę. Jeszcze raz dzięki!
 
reklama
Jej dziewczyny jak ja bym chciała nie tyć. Ja juz mam 4 kg do przodu. Ja w cyklu w ktorum się udało miałam w domu gładź i malowanie i jedliśmy gotowe rzeczy ze sklepu i zamiast przy pracy schudnąć przytyłam 2 kg i jak się okazało zalicza się to już do ciąży bo @ nie przyszła i z ćwiczeń i odchudzania nic nie wyszło.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Ja mam 3 kg na +

Znalazłam śliczny wierszyk i się popłakałam jak go przeczytałam :D

Pod moim sercem,inne bije serce...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
Pod moim sercem małe rączki dziecka,
cichutko pukają do mojego serca.
Myślę,sobie wtedy: może być wspanialej?
Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 
Przeczytalam chyba wszystko co naskrobalyscie:) normalnie oboje z mezem chodzimy do pracy, wiec obowiazki domowe na pol. Na poczatku zwracalam uwage, teraz z reguly juz nie musze. Tylko czasem trzeba wskazac co i kiedy ma zrobic. Obiady też gotuje. Mam kilka kolezanek, które robia wszystko same bo musi być tak jak one chca. Dla mnie to porazka, ale jak kto woli;)
 
@Minia86 u nas tez podział...teraz jak w ciąży jestem to więcej R robi...dziś wrócił z pracy i odkurzył, pomyl podłogi...kochany moj


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój Mąż też kochany, dużo w domu zawsze robił i teraz również. Jedyne co nienawidzi to mycie okien ale jak tylko zaszlam w ciążę to jest jego działka i nawet nie próbuje ze mną negocjować ☺️
 
reklama
O matko właśnie przeżyłam godzinną awanturę, że nocka jest ble, dobranoc nie, i on nie idzie spać :D mój syn buntów żadnych nie miał także ja nie przyzwyczajona. W końcu z tego zmęczenia tą awanturą padł ;)
U nas też podział obowiązków, chociaż teraz z racji budowy na mnie spada większość w domu, bo go prawie wcale nie ma...
Mnie też bolą plecy, zaraz wskoczę pod prysznic...
 
Do góry