reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzieki dziewczyny za dobre slowa, wlasnie u nas jest tak ze chcemy slubu i sie odbedzie jesli tata bedzie mogl wyjsc na ten 1 dzien ze szpitala a jesli nie to przekladamy.. Tylko to bedziemy wiedziec dopiero w poniedzialek a slub juz w piatek ...eh... Trzymajcie kciuki

Zaciskam


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Ale na pasztet narobilyscie mi ochoty, do tego ogóreczek mniam mniam

U mnie dzis na obiad kluski z cebulką od teściowej a na kolację chłodnik z buraków od mamusi. Chyba nadchodzi apetyt... Nareszcie, bo tak jak schudłam w pierwszych 3 miesiacach, tak waga w miejscu.
 
Dzieki dziewczyny za dobre slowa, wlasnie u nas jest tak ze chcemy slubu i sie odbedzie jesli tata bedzie mogl wyjsc na ten 1 dzien ze szpitala a jesli nie to przekladamy.. Tylko to bedziemy wiedziec dopiero w poniedzialek a slub juz w piatek ...eh... Trzymajcie kciuki
Mocno trzymam!!! Oby wszystko Wam się udało
 
Hej Odebrałam dziś wyniki Prisca. Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć co oznacza wynik PAPPA 0.76 BHCG 0.28 Ryzyko trisomii 1:10 000?
 
reklama
Mam napisane że ryzyko 1:10 000 ale zastanawiająca jest obniżona wartość BHCG

To bardzo dobrze, jeśli miałabyś podwyższone wtedy było by zastanawiające. Na tym etapie ciąży wolne betahcg ma być niskie. Ryzyko 1 na 10 tys to bardzo małe ryzyko. Postaram się inaczej: oznacza to, ze 1 kobieta na 10 tys kobiet może urodzić chore genetycznie dziecko, albo inaczej szansa urodzenia takiego dziecka jest 1 na 10 tys jak pisałam poprzednio


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry