reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć!
Witam kolejne nowe lutoweczki :).

@mavika polecasz ten Philips Lumea, bo się zastanawiam czy sobie na 30 urodziny nie zazyczyc :), mam nadzieje być juz wtedy po odstawieniu od piersi, wiec mogłabym zacząć walczyć z moim owlosieniem. Mam bardzo ciemne, twarde włoski, a karnacje bardzo blada. Musze się golić najlepiej codziennie... czyli teoretycznie lasery dla mnie idealne. Warto zainwestować?

U mnie ruchów tez jeszcze nie czuć, ale w drugiej ciąży poczułam w 16 tyg. wiec jeszcze czas...

@Dott30 jeszcze do.niedawna drzemka mojego synka tez była moim ulubionym momentem dnia, niestety od 2mcy zrezygnował ze spania. No ale w sobotę kończy 2latka, córka tez w tym wieku już nie chciała spać.

@ana. Tez robie dziś gulasz. Mnie ciągnie do mięsa :).

@martula1985 będzie dobrze!

@AlexF oby tym razem kolka nerwowa Cię ominela! To straszne okropienstwo :(.

@Dotkass każdy organizm może reagować inaczej i u Ciebie rzeczywiście pokrzywa mogła zaszkodzić. Moja znajoma przestrzega wszystkie ciężarne przed jedzeniem czereśni, bo u niej też wywołały przedwczesne skurcze i poród. Wiec nie ma reguły.

Ja dziś znów okropnie poczułam się po tych witaminach, wczoraj i przedwczoraj nic mi nie bylo, a dziś znów kilka minut walki z potężnymi mdlosciami. Nie wiem po co ja się dalej tak mecze... powinnam kupić nowe.

28whvfxmzupp30ia.png
 
reklama
Mój mąż na samo wspomnienie poduszki ciążowej wzdrygal się bo biedak najpierw kilka miesięcy spał na skrawku łóżka bo moja poducha zajmowała razem ze mną ponad pół łóżka ( a on ma ponad 2 metry i jest konkretnym facetem), a później pierwszych kilka miesięcy Hania trafiała w nocy do nas do łóżka i też nie miał lepiej.
Ale wczoraj przywieźli nam nowe łóżko szersze bo 180x200 i po wielu godzinach skrecania i nie jednym bluzgu w koncu mamy większy komfort. Mąż powiedział, że teraz mogę przynieść już tę poduchę ;-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@NianiaOgg u mnie córka ma jeszcze 2 drzemki, za jakiś czas zejdziemy do jednej a później... później będę się cieszyła, że chociaż drugie śpi :p

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa...i zgodnie z ustaleniami rozumiem, ze jutro zgłaszam do moderatorek o założenie WZ? Czy jeszcze czekamy? Dziewczyny ogromna prośba (dla ułatwienia), te które chcą być na WZ proszę o wpisanie się na listę u @Paraplu będzie mi łatwiej...muszę podać nicki osób, które mają mieć dostęp, a szczerze nie chciałabym, by osoby nie udzielające się miały dostęp do wątku, w którym będziemy mogły się bardziej otworzyć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak, dałyśmy juz wystarczająco dużo czasu ukrywającym się :).
 
Uffff ale mialam problem Was nadrobic.
Wczoraj bylam u producenta zobaczyc wozek dla trojeczki wbrew zlym opina zobaczylam i rozwialam watpliwosci jest wprawdzie ciezki ale nie oszukujmy sa 3 gobdole i stelaz metalowy wiec ma co wazyc.
Bylam tez u kolexanki co ma corcie z czerwca niestety to byl moj ostatni taki dluzszy kurs bo juz nie daje rady zrobilismy ok 250 km i mialam dosc plus wejscie na 4 pietro mnie dobilo.

Dzis rozpoczelam 15tc czyli 14+0
 
Cześć!
Witam kolejne nowe lutoweczki :).

@mavika polecasz ten Philips Lumea, bo się zastanawiam czy sobie na 30 urodziny nie zazyczyc :), mam nadzieje być juz wtedy po odstawieniu od piersi, wiec mogłabym zacząć walczyć z moim owlosieniem. Mam bardzo ciemne, twarde włoski, a karnacje bardzo blada. Musze się golić najlepiej codziennie... czyli teoretycznie lasery dla mnie idealne. Warto zainwestować?

U mnie ruchów tez jeszcze nie czuć, ale w drugiej ciąży poczułam w 16 tyg. wiec jeszcze czas...

@Dott30 jeszcze do.niedawna drzemka mojego synka tez była moim ulubionym momentem dnia, niestety od 2mcy zrezygnował ze spania. No ale w sobotę kończy 2latka, córka tez w tym wieku już nie chciała spać.

@ana. Tez robie dziś gulasz. Mnie ciągnie do mięsa :).

@martula1985 będzie dobrze!

@AlexF oby tym razem kolka nerwowa Cię ominela! To straszne okropienstwo :(.

@Dotkass każdy organizm może reagować inaczej i u Ciebie rzeczywiście pokrzywa mogła zaszkodzić. Moja znajoma przestrzega wszystkie ciężarne przed jedzeniem czereśni, bo u niej też wywołały przedwczesne skurcze i poród. Wiec nie ma reguły.

Ja dziś znów okropnie poczułam się po tych witaminach, wczoraj i przedwczoraj nic mi nie bylo, a dziś znów kilka minut walki z potężnymi mdlosciami. Nie wiem po co ja się dalej tak mecze... powinnam kupić nowe.

28whvfxmzupp30ia.png
Ja mam dość ciemna karnacje i ciemne włosy i na mnie działał po tych 5 razach co tydzień.
 
Dzień dobry, ale się wyspalam [emoji16]

@Leila.jm teraz używany zestaw 2w1 możesz już za 400-600 zł kupić [emoji16] tylko ciężko w dobrym stanie znaleźć, musiałabyś codziennie obserwować i jak będzie to brać. Ja go bardzo polecam. Z Amelia miałam cały zestaw nowy, to było ponad 9 lat temu i wtedy płaciłam za 3w1 z Maxi Cosi Cabrio Fix coś około 3 tys, ale później sprzedałam jeszxE w dobrej cenie [emoji2]...dla Emci już kupowałam używany 2 w1

@Paraplu zatem czekam do jutra [emoji6] tak popatrzyłam na ta tabelka i nie kojarzę części dziewczyn, czy One jeszcze z nami piszą???

@Dott30 tez mamy od lat 180x200 teraz marzy mi się king size (przy trójce dzieci to chyba będzie konieczność [emoji23][emoji23][emoji23] jak nam z rana wpatrują wszyscy)

Powodzenia na wizytach

I miłego dnia kochane...lecę teraz cyknąć fotki wózka i zjeść śniadanko [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!

Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi z tymi tabelkami i zgłaszaniem?

Co do włosów też mam bardzo jasną karnację a do tego ciemne i bardzo mocne włosy. Śmieję się,że po tatusiu takie dostałam, ale bardzo długo zajęło mi zaakceptowanie siebie i wyjście z kompleksów na ich temat. Do tego mam PCOS, co jeszczce pogarsza sprawę. Niestety po unormowaniu PCOS włoski nie bardzo chciały mi rzednąć ani blaknąć, najgorsze są na twarzy które muszę skrupulatnie co kilka dni pęsetować.
Pani od kuracji laserem stwierdziła, że bym musiała przejść co najmniej 7 sesji, żeby w miarę się wszystkiego pozbyć, trochę nas na to nie stać teraz, więc chodzę na wosk póki co i jakoś daję radę - chociaż na tydzień przed woskiem już czuję się jak yeti. Na szczęście póki co ciąża traktuje mnie w miarę łagodnie i włoski się bardzo nie wzmocniły. Może dlatego, że je usuwam regularnie.

Natomiast co do tego że włoski gęstnieją na chłopca to niestety mit. Rosną nam androgeny, a i hormony ciążowe same z siebie powodują wzmacnianie włosów bez względu na płeć dziecka. Do tego zwiększa się tkanka tłuszczowa i ona też produkuje hormony, które wzmacniają włoski. To jest zależne od podatności mamy na te hormony a nie od płci dziecka.

A mnie od samego rana leci krew z nosa i jakoś nie chce przestać :(
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o stosowaniu kropli nawilżających do oczu? Praca 8h przed komputerem daje się we znaki. Niestety na internecie nie ma zbyt dużo na ten temat.
IMG_6268.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_6268.jpg
    IMG_6268.jpg
    108,4 KB · Wyświetleń: 212
Do góry