reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie Dziewczynki :)
Ja już posprzątałem połowę domu bo zawsze to robię na raty :p Drugie pranie w pralce i teraz trzeba się wziąść za siebie bo narazie wyglądam jak baba jaga ;) Dzisiaj na obiad domowe hamburgery - mniam, uwielbiam.
@Dotkass wózek rewelacja, a za takie pieniążki to w ogóle grzech było by nie kupić :D Ja mam gondole jeszcze po Zuzance w stanie rewelacyjnym i tak myślę że przy niej zostanę a na lato kupię jakąś super spacerowke.
Powiedzcie mi dziewczyny czy myślicie że częste są pomyłki co do płci w 12tygodniu? Kurczę moja Zuza tak się już nastawiła na siostrę że zaczęłam się bać czy tej naszej Zosi nic nie wyrośnie. Wizytę u swojego lekarza mam 7 września i może on wtedy potwierdzi. Z Zuzanka o płci dowiedziałam się w 16tyg i lekarz był tego pewny na 100%.
Pozdrawiam Was goraco:-) :)
 
reklama
z naturalnych sposobow na włosy siemie lniane piłam podczas staranek na zwiekszenie sluzu, najpierw sporadycznie, a potem systematycznie bonus taki ze włosy i paznokcie sie wzmocnily :) a siemie lniane samo zdrowie i dla fasolek dobrze zrobi rowniez :)
A chyba nawet mam siemię w domu... zalewa się to wrzątkiem? Ja zawsze sypałam sobie do sałatek, ale teraz jem to, co mi podadzą [emoji12]
 
@ana. jeszcze olej z wiesiołka ale nie wiem czy w ciąży można

@mama_zuzanki moim zdaniem często kogoś się zdarzać, to jest jeszcze wczesnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ana. jeszcze olej z wiesiołka ale nie wiem czy w ciąży można

@mama_zuzanki moim zdaniem często kogoś się zdarzać, to jest jeszcze wczesnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
nie wiem tyle wiem, że olej z wiesiołka do owulacji mialo sie pic, ale czy w ciazy wolno, trzeba doczytac :)
część z was juz zna płec, mój gin nie chcial sie podejmowac :( mowil ze to za wczesnie
 
@Dotkass te nicki ktorych nie kojarzysz to sa te dziewczyny co sie ujawnily dopiero jak zaczal sie temat z watkiem zamknietym.

@mama_zuzanki pomylki na tym etapie zdarzaja sie dosc czesto. Narzady plciowe potrafia wygladac identycznie w obu plciach na tym etapie.
Nawet metoda z wyrostkiem plciowym sprawdza sie tylko/az na okolo 80%.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass te nicki ktorych nie kojarzysz to sa te dziewczyny co sie ujawnily dopiero jak zaczal sie temat z watkiem zamknietym.

@mama_zuzanki pomylki na tym etapie zdarzaja sie dosc czesto. Narzady plciowe potrafia wygladac identycznie w obu plciach na tym etapie.
Nawet metoda z wyrostkiem plciowym sprawdza sie tylko/az na okolo 80%.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

@Paraplu a są dwie martule1985 czy to ta sama osoba? Data porodu ta sama a różnica tylko wielkości litery pierwszej


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Wiecie co...ja chyba jeszcze się wstrzymam, wolałabym być pewna co do osób w WZ. Napisze posta wieczorem "nawołującego" do obecności [emoji6] wtedy będziemy pewne, zawsze w razie co będzie można dodać osoby które się zgłoszą i będą chętne...czy tak może być ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry