reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Uwielbiam ten moment dnia. Hania zasnęła na pierwszą drzemkę a ja robię sobie kawkę i zbieram siły na nastepne wyzwania tego dnia :-) i spróbuję Was nadrobić :-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dzien dobry
@marudka ja ruchy czulam pare dni temu i wydawalo mi sie, ze to dosc wyraznie, bylam juz w ciazy dwa razy, wiec problemu nie powinno byc z odroznieniem, ale to bylo ze dwa dni i ustalo tez czekam teraz ,bo nie czuje od kilku dni nic, nie ma co sie denerwowac to dopiero poczatek, wiec bez obaw, moze dziecko spi w dzien, a figluje w nocy :) ja w ostatniej poczulam na przelomie 16/17 tyg wiec narazie daje na luz, czekam...
ja dzis na obiad gulasz bleee nadal na mięso nie zbyt mam ochote, moze jakas zupke do tego zrobie to chociaz obiad ze smakiem zjem
Wczoraj ktoras pisala o pierogach z kaszą bardzo lubie pierogi, a w ciazy ruskie wciągam az sie kurzy, chcętnie bym zrobiła, a wyprobowany przepis to lepsze jak szperac na necie.
 
Witam i ja :)

Codziennie budzę się umeczona durnymi snami... Na takie bzdury I takie realistyczne te sny mam, że potem się budzę skolowana I zamiast pełna energii rano to jestem zmęczona po nocy.

Mi trochę żelazo spada, jest jeszcze w normie ale na granicy z tendencją spadku. W pierwszej ciąży pod koniec mi spadł i brałam żelazo, w drugiej w połowie ciąży a teraz od początku leci w dół. Buraczkow nie jem bo jestem leniwa i noga w kuchni żeby je gotować, a uwielbiam na ciepło gotowane. Ja po prostu nie nawidze w kuchni stać... Gin powiedział żeby wątróbke, nie wiem z czego bo wieprzowiny nie jem, zresztą od wolowiny w tej ciąży mnie odrzuca. Szpinaku nie znoszę, więc w sumie najlepiej byłoby te buraki gotować...

@Dotkass ja miałam Quinny freestyle czterokolowy I kochałam ten wózek, faktem jest że kawał wózka ale wielki kosz na zakupy, dziecko w spacerowce mnóstwo miejsca, a potem znalazłam spacerówke parasolke Quinny z pompowanymi kołami. Model już nieprodukowany, upolowalam używaną. Tak jak się prowadziło ta spacerówke to mi znajomi zazdroscili, leciutko płynnie, nie jak inne spacerówki że już po trawie czy wertepach to się tluklo I dziecko telepalo. No ale oba wózki sprzedane lub oddane. Kupiłam używane, teraz też myślę o Quinny I też ten speedy mi I wtedy przypadł do gustu tylko że drogi był wtedy nawet używany. Teraz to nie wiem, zobaczymy co mój na to powie.

@Paraplu pisałam w wątku jakiś czas temu i wysłałam pw I nie ma mnie nadal w tabelce. Nie chcę być pominięta na wz.

Ja w tej ciąży mam swoja poranna zachcianke, jest to kawa
I pączek. Codziennie idę rano do sklepu po świeżego paczka.. I znając życie przez to przytulę jak w pierwszej ciąży ponad 20 kg....
 
Dzień dobry Dziewczyny :)

@Izula85 tak mam dziś wizytę, okaże się co z moją szyjką, jestem kłębkiem nerwów i psychicznie przygotowana jestem na to, że zostanę wysłana do szpitala...
Miejmy nadzieję że mimo wszystko jest lepiej i nie będzie takiej potrzeby. Trzymam kciuki.

@Paraplu właśnie zobaczyłam że zaktualizowalas. Dzięki
 
Dzień dobry ja jeszcze z łóżka ale co zrobić jak spać nie mogę w nocy. Izula 85 dla mnie mycie zębów to koszmar RAZ nawet przy tym zwymiotowalam. Życzę udanych wizyt dziewczyny ja się też chyba dzisiaj wybiorę, nie ukrywam , że daje radę pomiędzy wizytami tylko dzięki detektorowi. Też martwię się co z szyjka lekarz powiedział, że na początku września pobierze mi wymaz , żeby sprawdzić czy nie mam infekcji przed ewentualnym założeniem passara, w poprzednich dwóch ciazach miałam więc prawdopodobieństwo jest duże.
 
reklama
Cześć dziewczyny ja też jeszcze z łóżka ale wkoncu trzeba będzie wstać na sniadanie☺️ nie wiem jak u was z nocami ale moje coraz gorsze ciężko się ułożyć plecy bolą mam muszę kupić tą poduszkę ciążowa oby pomogła
Dzień dobry Dziewczyny :)

@Izula85 tak mam dziś wizytę, okaże się co z moją szyjką, jestem kłębkiem nerwów i psychicznie przygotowana jestem na to, że zostanę wysłana do szpitala...
Powodzenia na wizycie oby same pozytywne wieści ☺️
Miłego dnia mamusie
 
Do góry