reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2018

Lejla.jm nie wiem czy to Cie uspokoi ale ja wizyte mialam w piatek i mowilam swojemu o kluciu ale ja mialam z lewej strony brzucha i w okolicy jajnika lewego najmocniej. Kazal zwiekszyc magnez i sie nie martwic bo to delikatne skurcze sa ale akurat mnie klulo jak u niego bylam. Zbadal i powiedzial ze jest wszystko dobrze tylko Aspargin forte brac i jakby bolalo mocniej to nospe.
 
reklama
Hmmm tez mnie kłuje po prawej stronie...tez się zastanawiałam co to, tłumacze sobie, ze może zrosty po CC po tej stronie są większe i bardziej ciągną


16ud3e3kpztre1wh.png
Ja jestem po naturalnych porodach, ja mam naprawdę amnezje I nie pamiętam czy tak było w poprzednich ciążach. Nie wiem jakieś schizy mam ciągle I się stresuję że coś jest nie tak. Gorzej niż w pierwszej ciąży. Najlepiej jakbym wizytę u gina miała co tydzień hehe
 
Ja jestem po naturalnych porodach, ja mam naprawdę amnezje I nie pamiętam czy tak było w poprzednich ciążach. Nie wiem jakieś schizy mam ciągle I się stresuję że coś jest nie tak. Gorzej niż w pierwszej ciąży. Najlepiej jakbym wizytę u gina miała co tydzień hehe

Ja tez bardziej schizmie w tek ciąży, może ze względu na wiek...na to ze po dwóch CC, nie mam pojęcia, ale uwierz nie jesteś w tym sama [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dziewczyny czy Wy też macie takie zawroty głowy? Ja praktycznie za każdym razem jak wstaję to muszę się czegoś złapać bo kręci mi się w głowie...
 
Ja tez mam zawroty glowy. Jak leze to nie moge wstac od razu tylko najpierw musze chwile posiedziec, a potem powoli niczym siedemdziesiecioletnia staruszka powolutku powstac :)
Dotkass dawaj mi tu szybko przepis na gulasz! Ale tak jak chlop krowie na rowie zebym nie spieprzyla nic :)
U mnie dzis szalu ni ma. Warzywa na patelnie z ryzem i piersi z kurczaka.
A na jutro kupilam watrobke :)
 
Cześć dziewczyny również chciałabym dołaczyć do Waszego grona zastanawiamłam sie czy do lutowych mam czy styczniowych na początku mialam termin na 5 lutego teraz wychodzi bardziej 28 stycznia:) ale wolałabym dołączyć do was :)
Więc mam na imię Magda mam 31 i to moja pierwsza ciąża jestem z woj. lubelskiego :) Miłego popołudnia dziewczyny :)
 
reklama
Dawno się nie udzielałam,choc czytam was regularnie.wiec postanowiłam ze coś napisze.Mnie całkowicie opuściła energia, od kilku dni tak mam.Najlepiej walnelabym się do łóżka i przespala kilka dni.
Mialam ambitny plan zrobienia ogórków na zime półtora tygodnia temu kupiłam ogórki.niedługo same się ukisza w lodówce,albo dostaną nóg i z niej wyjdą.
Któraś pisał a o promocji w rosmanie ja zaopatrzylam się w masło do ciała palmers
polecam super jest i oliwka bebydrem dla ciężarnych.ostatnio tak wywaliło mi brzuch i zaczynam regularnie go smarowac.
Zazdroszcze obiadów u mnie pomidorowka.
 
Do góry