reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Shemshi, Izabelaaa współczuję Wam leżenia pamiętam co przeżywałam w pierwszej ciąży. Ale zapewniam, warto się przemęczyc.

Witam nowe mamusie. Chyba z zamknięciem wątku jeszcze musimy się wstrzymać.

Aaa zapomniałam. Dotkass na prezydenta!;)

Co do czytania to mój się rozprasza po 3 zdaniach. Jak mu się bajki opowiada to przerywa po pierwszym. W ogóle ciężki typ z koncentracją ten mój syn. Boję się co będzie w szkole...
Problem z utrzymaniem uwagi na jednym u malutkich dzieci nie jest wyjątkiem, mój syn choć o wiele mniejszy od Twojego nigdy nie słucha tak, że TYLKO słucha, czytanie jest w tle i poprostu co jakiś czas wsłucha się, czasami na 1 minutę, czasami na 2 lub 5, a czasami wcale! A czasami od razu reaguje złością i nie ma czytania. Trudno tak online dywagować, jeśli coś Cię niepokoi lub martwi to może skonsultuj się z pedagogiem lub psychologiem w poradni? :)

Pyzunia86 cudownie!!! Moje gratulacje:-) :)

Witam się i ja
emoji4.png
czytam od samego początku, ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać. Z tego co widzę jestem najmłodsza z Was. 25 lat, pierwsza ciąża, termin 18.02.
emoji4.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj, zapraszamy!!!
Cześć Dziewczyny :) ja dziś od rana masakra, moja mama która jest pielęgniarką, (ale od x lat pracuje w prywatnej poradni i nie pobierała krwi już dawno), dziś przyjechała pobrać mi krew na badania.. żebym nie musiała jechać 20 KM w stronę.. i się nie udało :( pokapało i dupa blada, jutro przyjedzie do mnie pielęgniarz który się zna na robocie
emoji12.png
za to mam piękne dwa siniaki, jestem głodna i nie wiem już jak mam leżeć...

Miłego dnia

Aha, żeby nie było, swój głos również oddaje na @Dotkass :)
Ha ha powiadasz, że owy pielegniarz zna się na robocie... No no tylko pozazdrościć :p
@martula1985 no no no pielęgniarz, który zna się na robocie...hmmmm
emoji12.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O tym samym pomyślałam:oops:

Dziewczyny ja też robię jakieś minimum w domu, a czasami nic... Czekam z utęsknieniem na werwę drugiego trymestru. Czy u Was już pojawiła się? Jak czytam jak działacie to, aż mi wstyd bo ja zawsze na wysokich obrotach, a teraz ledwie małego daję radę ogarnąć :(
 
reklama
Dotkass ja do gulaszu dodaje juz od lat skorke z cytryny. Jak nie probowalas to goraco polecam. Tylko trzeba uwazac bo dzis wydaje sie ze jej nie czuc a na drugi dzien nie czuc nic poza nia haha. Ale jest pyszny. Az moze jutro zrobie to maz sie ucieszy bo uwielbia
 
Problem z utrzymaniem uwagi na jednym u malutkich dzieci nie jest wyjątkiem, mój syn choć o wiele mniejszy od Twojego nigdy nie słucha tak, że TYLKO słucha, czytanie jest w tle i poprostu co jakiś czas wsłucha się, czasami na 1 minutę, czasami na 2 lub 5, a czasami wcale! A czasami od razu reaguje złością i nie ma czytania. Trudno tak online dywagować, jeśli coś Cię niepokoi lub martwi to może skonsultuj się z pedagogiem lub psychologiem w poradni? :)

Pyzunia86 cudownie!!! Moje gratulacje:-) :)


Witaj, zapraszamy!!!

Ha ha powiadasz, że owy pielegniarz zna się na robocie... No no tylko pozazdrościć [emoji14]

O tym samym pomyślałam:oops:

Dziewczyny ja też robię jakieś minimum w domu, a czasami nic... Czekam z utęsknieniem na werwę drugiego trymestru. Czy u Was już pojawiła się? Jak czytam jak działacie to, aż mi wstyd bo ja zawsze na wysokich obrotach, a teraz ledwie małego daję radę ogarnąć :(
Byłam z nim już u psychologa i u logopedow. Wszystko gra wg nich. Może w przedszkolu coś podpowiedzą jeśli będzie dostawał od innych dzieci.
 
AlexF jak przyszedl 2 trym to mi sie plakac chcialo ze nic nje moge dalej az tu od wczoraj jakbym w ciazy nie byla. Tylko kolysanki meza nie pozwalaja mi zapomniec i jego ciagle przypominanie zeby gadac z malym bo juz slyszy bo juz reaguje naqet jesli ja nie czuje. Ajjjjj dobrego sobie ojca dla dziecka wybralam haha
 
@AlexF ja jakby od dwóch dni mam więcej sił i energii, ale staram się nie szaleć, chociaż okna w salonie do mnie krzyczą, żebym je umyła...zjadłam barszcz biały i może za chwile się ruszę by umyć [emoji12]...dziś natomiast mam dzień gotowania- barszcz biały, co prawda taki z torebki, dodałam ziemniaczki, jajeczko i czosnek...mmmm...pycha, na drugie będzie gulasz zastanawiam się tylko czy z kasza gryczana czy z ryżem, a może z makaronem...najchętniej zrobiłabym z kopytkami, ale ziemniaków już nie mam- a chętnie bym zrobiła...na kolacje muszę pomyśleć co zrobić...czekam na R i jedziemy na zakupy to coś pewnie wymyślimy [emoji6]

@Monisiek88 może kiedyś spróbuje, ale tylko wtedy gdy będę pewna ze gulasz pójdzie pierwszego dnia [emoji12]...ja dodaje odrobine octu winnego- tez polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam wrażenie że im dłużej w ciąży tym bardziej mi się nic nie chce.. Fizycznie czuje się coraz bardziej jakąś ociezala no i brzuch mam jakiś duży aż mi dziwnie, ciężko uwierzyć że to dopiero 16 tydzień bo brzuch mam przynajmniej jak 6 miesiąc. Może dlatego że to trzecia ciąża.. Nie wiem, no i stresuje mnie to klucie co jakiś czas nieprzyjemne po prawej stronie w podbrzuszu... A wizyta dopiero 14-go...
 
@AlexF ja jakby od dwóch dni mam więcej sił i energii, ale staram się nie szaleć, chociaż okna w salonie do mnie krzyczą, żebym je umyła...zjadłam barszcz biały i może za chwile się ruszę by umyć [emoji12]...dziś natomiast mam dzień gotowania- barszcz biały, co prawda taki z torebki, dodałam ziemniaczki, jajeczko i czosnek...mmmm...pycha, na drugie będzie gulasz zastanawiam się tylko czy z kasza gryczana czy z ryżem, a może z makaronem...najchętniej zrobiłabym z kopytkami, ale ziemniaków już nie mam- a chętnie bym zrobiła...na kolacje muszę pomyśleć co zrobić...czekam na R i jedziemy na zakupy to coś pewnie wymyślimy [emoji6]

@Monisiek88 może kiedyś spróbuje, ale tylko wtedy gdy będę pewna ze gulasz pójdzie pierwszego dnia [emoji12]...ja dodaje odrobine octu winnego- tez polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kup kopytka w garmazerce :)
 
Mavika a czy w ogole ma problem z koncentracja czy tylko podczas czytania? Bawic sie potrafi dluzej jedna zabawka? Ciezko diagnozowac cokolwike na odleglosc tym bardziej ze jedyny symptom na jaki wskazujesz to brak skupienia uwagi podczas czytania. Tak przyszlosciowo zeby i takich sytuacji uniknac to czytanie mozna wdrazac juz od wieku niemowlecego. Wtedy dziecko traktuje to jako czesc codziennosci, latwiej tez kiedy dziecko widzi jak rodzice czytaja nie tylko dla niego ale dla siebie tez. Oki juz nic nie mowie. Ide sprzatac.
 
Ja mam wrażenie że im dłużej w ciąży tym bardziej mi się nic nie chce.. Fizycznie czuje się coraz bardziej jakąś ociezala no i brzuch mam jakiś duży aż mi dziwnie, ciężko uwierzyć że to dopiero 16 tydzień bo brzuch mam przynajmniej jak 6 miesiąc. Może dlatego że to trzecia ciąża.. Nie wiem, no i stresuje mnie to klucie co jakiś czas nieprzyjemne po prawej stronie w podbrzuszu... A wizyta dopiero 14-go...

Hmmm tez mnie kłuje po prawej stronie...tez się zastanawiałam co to, tłumacze sobie, ze może zrosty po CC po tej stronie są większe i bardziej ciągną


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Kup kopytka w garmazerce :)

Już dawno bym to zrobiła, ale do najbliższego sklepu mam 10 km...nie mogę sobie od tak wyskoczyć [emoji17] a nie chce mi się jechać samej z dziewczynkami, tymbardziej ze większe zakupy bym od razu zrobiła, a pakowanie ciężkich siat do samochodu mi się średnio widzi [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry