reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja tez dziś w planach miałam coś ogarnąć, na razie zjadłam śniadanie i chyba muszę kawkę sobie zbożowa strzelić, bo jakoś zebrać się nie mogę [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dotkass wciąż głodna hehehe

Buahahaha...mi to zawsze się wszystko z jednym kojarzy [emoji12] ja jak Joey z Przyjaciół, "nawet z potrawki z kurczaka potrafi zrobić coś sprośnego" [emoji23][emoji23][emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Buahahaha...mi to zawsze się wszystko z jednym kojarzy [emoji12] ja jak Joey z Przyjaciół, "nawet z potrawki z kurczaka potrafi zrobić coś sprośnego" [emoji23][emoji23][emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png

Taki energetyk to by postawił na nogi :D

Lubię Przyjaciół :) :p

Ja wyciaglam makaron (zostało ci up ci up po zupie) i dwa jajka na maśle. Tylko niepotrzebnie pokusilo mnie o ketchup.

Mavika tak... chce miejsca zyskać i wyrzucić co zbędne. Człowiek się zagracił trochę.
 
Tak produkujecie, że ciężko być na bierząco;)

Gratuluje udanych wizyt.
Pyzunia86 fantastyczny skład Ci się szykuje <3

Ja przy każdej ciąży marzyłam o bliźniętach, ale chyba nie jest mi dane;)

Mavika w jakim wieku jest Twój synek? Moja córa jak była młodsza, to czytałam jej np. w czasie kąpieli. Też miała ciężko się skupić i usiedzieć w miejscu, a teraz uwielbia jak jej czytam:)
 
reklama
Witam się i ja z rana [emoji6]Oj ciężko było dzisiiaj wstać Dopiero co się zwleklam z łóżka
Na 13.40 mam wizytę u położnej Nic ciekawego się nie dowiem Staandardowo się tylko spyta jak się czuje i zmierzy ciśnienie No ale isc trzeba
U nas tez marna pogoda Pochmurnie strasznie .....
Ogień - fajnie ze zobaczysz maluszka dzisiaj [emoji4]Ja muszę poszukać jakiegoś dobrego gin u nas w miejscowości jak będę i tez pójdę już za tydzień [emoji847]
Dotkass U mnie codziennie plany żeby w domu ogarnąć A kończy sie na podstawowym minimum Dobrze się czuje nic mnie nie boli Aleee tak mi się nie chce haha
Miłego dnia mamusie
Kawka wypita Czas na śniadanko:)
Zrobiłam zdjęcie brzucha z rana Jak mi się uda to wrzucę do galerii


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry