reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Pewnie. Zaraz to zrobie bo juc ogarnelam chyba jak dziala ten szmelc zwany komputerem skoro widzicie tabelke [emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377][emoji1377]



Napisz mi na priv dane jakie chcesz umiescic w tabelce i zaraz Cie dopisze bo wlasnie pracuje przy kompie :)



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Napisałam Ci niby na priv ale okazało się, że poszlo coś nie tak i w wątku dot. tabelki wpisałam swoje dane do uzupełnienia. Wpiszesz mnie?[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny was też męczy już zadyszka??? To nie jest normalne że wejdę po schodach i muszę usiąść...nie w tym momencie ciąży.
Ja mam problem z oddychaniem zwłaszcza gdy leżę, ale to chyba właśnie przez zatykajacy się nos w ciąży, rozpulchnione śluzówki. Ktors też o tym pisała.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!
Jeśli nie macie nic przeciwko chciałabym do Was dołączyć:)
Mój termin z OM to 20.02, mam 30 lat i jest to moja pierwsza ciąża.
Póki co czuję się dobrze i mam nadzieję, że zostanie tak do porodu:happy:
Zastanawia mnie jedna rzecz- czy Wy też miałyście tak dużo badań usg, bo ja do tej pory miałam już chyba z 7??
 
reklama
Do góry