reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny wracam na forum z tym że na kwietniówki :) Udało się i tym razem bez spiny i sprawdzania wcześniej. Miałam dużo pracy i okres mi się spóźnił tydzień zrobiłam test i jest dwie grube kreski a nie tak jak poprzednio leciutkie. Czuje się inaczej niż poprzednio i wierzę że będzie dobrze. W sumie mieliśmy dać sobie spokój ze staraniami, planujemy ślub i mamy sale i wszytko poumawiane na 07.18 i teraz się martwie jak będzie impreza wyglądać z 2 miesiecznym dzieciątkiem :/
Gratuluję! Ja miałam być kwietniówką 2016, a zostałam marcówką 2016 i to super czas na rodzenie! Po zimie nie ma problemów ze spacerami bo nie ma mrozów i jakoś fajnie dochodzi się do siebie jak wszystko po zimie wraca do życia :)

Wszystkiego dobrego i dużo nudy, aż do kwietnia ;)
 
reklama
Witam sie z Wami po imprezie do 4 rano a na nogach jestem od 9.30.
Mam dosc ale to byla nasza pierwsza wieksza impreza na mojej dzialce z alkoholem tancami smiechem i wyglupami jestem wykonczona ale bardzo zadowolona.
Troszke mi brzusio stwardnial w okolicy pepka ale mysle ze wroci do normy.
Milego wieczoru Wam zycze
 
Cześć.
@Lilumi gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa.

@Syla88 Witaj :)

Co do moich zachcianek to od początku bardzo chce mi się mięsa! Mogłabym żyć na samych kebabach :D. Najbardziej odrzucilo mnie od kawy i to juz za nim zobaczyłam 2 kreski jakoś straciłam na nia ochotę. A zawsze piłam 2-3 i to mocne czarne. Mimo niechęci do kawy to jedną dziennie wypijam, bo inaczej tylko bym spala, a tu dwójkę starszą i męża trzeba ogarnąć ;). Może to placebo, ale jakoś po tej jednej kawce daje rade przetrwać dzień bez drzemki.
Pierwszy raz tez musze pamiętać o regularnych posiłkach. Jak przerwa trwa dłużej niż 3h to robi mi się słabo. Z racji grupy ryzyka cukrzycy (moja mama ma)miałam robiona juz test obciążenia glukoza i niby cukrzycy nie mam. Ale mam wysokie rzuty insuliny i po posiłkach szybko spada mi cukier.
To moja 3 ciąża a organizm zamiast być juz z tym stanem oswojony to reaguje coraz gorzej... :)
 
@AlexF mnie wesele czeka za tydzień...z tym, ze ja marze o mięsnych daniach i sledzikach [emoji12] gorzej, bo nie zjem ukochanego tatara [emoji20]...nie rozumiem ludzi z podejściem "posiadania parki" jako najważniejszego "dobytku" życiowego. U nas na szczęście nikt parcia na parke nie miał [emoji6]
Co do pomyłki płci lepiej w ta stronę [emoji12] dziewczynke w ubranka dla chłopca jeszcze jak Cię mogę, ale chłopca w różu wozić [emoji12]
Ja miałam być Kwietniowka 2013 a zostałam marcowa 2013 i zgadzam się ci do spacerów

@Syla88 gratuluje i witamy wśród lutoweczek [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak ktos ma umowe do konca sierpnia(pracuje pol roku) I jest na umowach tymczasowych na etacie, przedluzanych co kilka miesiecy I jest teraz w ciazy to umowa zostanie przedluzona do dnia porodu? Wystarczy chyba, ze przepracowane sa te trzy miesiace, tak? Wole sie upewnic. Kolezanka do mnie pisala, a jest na innej umowie.
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak ktos ma umowe do konca sierpnia(pracuje pol roku) I jest na umowach tymczasowych na etacie, przedluzanych co kilka miesiecy I jest teraz w ciazy to umowa zostanie przedluzona do dnia porodu? Wystarczy chyba, ze przepracowane sa te trzy miesiace, tak? Wole sie upewnic. Kolezanka do mnie pisala, a jest na innej umowie.
Umowa musi być przedłużona do dnia porodu.
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak ktos ma umowe do konca sierpnia(pracuje pol roku) I jest na umowach tymczasowych na etacie, przedluzanych co kilka miesiecy I jest teraz w ciazy to umowa zostanie przedluzona do dnia porodu? Wystarczy chyba, ze przepracowane sa te trzy miesiace, tak? Wole sie upewnic. Kolezanka do mnie pisala, a jest na innej umowie.
Jeżeli to jest umowa o pracę tymczasową lub umowa o pracę to musi być przedłużona do dnia porodu, z mocy prawa, nie musisz dostawać na to papieru. Jeśli umowa zlecenie lub o dzieło to nie.
 
reklama
Do góry