reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No to się dobrze składa, bo porobiłam sobie screeny tam gdzie mnie zdradzał. Rozmów z tą dziewczyną i z nim. Mam wiadomości z ludźmi których też oszukiwał i także te, gdzie mnie straszył, że mi dziecko zabierze. Uff to jestem nieco spokojniejsza
 
reklama
No to się dobrze składa, bo porobiłam sobie screeny tam gdzie mnie zdradzał. Rozmów z tą dziewczyną i z nim. Mam wiadomości z ludźmi których też oszukiwał i także te, gdzie mnie straszył, że mi dziecko zabierze. Uff to jestem nieco spokojniejsza
Jak będziesz potrzebowała w czymś pomocy to pisz śmiało, siedzę a raczej siedziałam w tym bo teraz jestem na zwolnieniu lekarskim ;) chętnie podpowiem co i jak :)
 
Dotkas,to ja byłam w identycznej sytuacji bo drugą cesarkę miałam 5 i pół roku po pierwszej CC, też miałam wybór i wybrałam cc. W którym tygodniu miałaś drugą CC?
 
Dotkas,to ja byłam w identycznej sytuacji bo drugą cesarkę miałam 5 i pół roku po pierwszej CC, też miałam wybór i wybrałam cc. W którym tygodniu miałaś drugą CC?

W 36 ale tylko dlatego, ze akcja rozpoczęła się samoistnie...nie miałam planowanej i nie było nawet na ten temat rozmowy...trzeci poród tez będzie nie całe 5 lat od drugiego


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja miałam planowaną cesarkę lekarz sam powiedział "Jutro będę miał dyżur w Szpitalu proszę przyjść to zapiszę panią na cięcie",byłam wtedy dopiero w 30 tygodniu, na drugi dzień poszłam do szpitala i zapisał mnie 7 dni przed terminem na cięcie. Gdy stawiłam się w szpitalu w wyznaczonym terminie to ordynator powiedział że mogę rodzić naturalnie. Ale wybrałam cięcie. Teraz chodzę do innego lekarza do poradni k w szpitalu i ten lekarz też powiedział że wystawi mi skierowanie na cięcie ale jeszcze nie teraz bo jest za wcześnie :):)
 
Ja miałam planowaną cesarkę lekarz sam powiedział "Jutro będę miał dyżur w Szpitalu proszę przyjść to zapiszę panią na cięcie",byłam wtedy dopiero w 30 tygodniu, na drugi dzień poszłam do szpitala i zapisał mnie 7 dni przed terminem na cięcie. Gdy stawiłam się w szpitalu w wyznaczonym terminie to ordynator powiedział że mogę rodzić naturalnie. Ale wybrałam cięcie. Teraz chodzę do innego lekarza do poradni k w szpitalu i ten lekarz też powiedział że wystawi mi skierowanie na cięcie ale jeszcze nie teraz bo jest za wcześnie :):)

Widzisz, czyli różnie bywa...ja osobiście wolałabym, by akcja się rozpoczęła samoistnie


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry