reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Haha ojjjj chyba wszystkie dobrze wiemy jaka to przyjemnosc usg przez brzuch haha.
Aaaa i powiem Wam ze chyba przeszlo to moje zapalenie. Na szczescie bo tu urlop a ja na kibelku siedzialam calusienki czas. Ale bylo super. W koncu aktywny odpoczynek w przeciwienstwie do tego lezenia. Teraz juz wszystko musi byc dobrze. W pon zaczynam 16 tydzien a smyranie w podbrzuszu czuc wyraznie. Najmovbiej jak sie zegne zeby sandaly zapiac. Nie wiem moze malucha cos wtedy cisnie :-phaha. Dzieki temu smyraniu czlowiek jakis spokojniejszy a maz chodzi za mna i caly czas powtarza ze to nie fair bo on tez chce poczuc hahaha
Sylvia super ze juz wiesz:-Dgratuluje syneczka:wink:
 
reklama
ja już też po usg genetycznym.
jedno miałam w poniedziałek a dzisiaj drugie dla pewności.
Dziś 12tc2d wg OM i USG miałam robione przez brzuch. Aż się zdziwiłam, że już można.
Super widać przez powłoki brzuszne i w końcu widać, że to postać ludzka a nie kiełbaska śląska ;-)
Dzidzia skakala jak opętana, wszystko ok ale idę jeszcze na test PAPP-a.
Ma już 6,4 cm, tętno 160 uderzeń/minutę i ciężko było ją na początki zbadać bo skakała odbijac się na prostych nóżkach :-)
No i wg USG dzidzia jest starsza o 4 dni niż wynika z OM i mam teraz termin na 17.02 :-)

Za to samopoczucie mega kiepskie, już dawno nie czułam się tak źle. Nie wiem o co chodzi ale umieram. Brzuch mi rozsadza, mam mdłości i ogólnie odechciewa mi się wszystkiego :-(
 
Gratuluje cudownych wizyt:) ja od wczoraj mam taki bol w posladku/biodrze ze ledwo chodze...w nocy spac nie moglam bo ani sie przewrocic ani nic...:( nie wiem co to moze byc? Jak dzis nie przejdzie to chyba bede musiala podjechac do lekarza moze cos mi dadzą...

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Cześć kochane,

U nas znów słoneczko za oknem, oby był mniejszy skwar niż wczoraj, bo chętnie poczytalabym sobie książkę na leżaczku

@elgerezi gratuluje udanej wizyty, współczuje kiepskiego samopoczucia

@Mamazbb kochana to najprawdopodobniej rwa- niestety niektóre kobiety cierpią na nią podczas ciąży, potrafi się utrzymać aż do porodu, ale nie musi...rośnie Ci macica i coś zaczęło naciskać Ci na nerw, jeśli jednak Cię to mocno niepokoi i boli idź do lekarza, może będzie mógł Ci jakoś pomoc- tak czy inaczej bardzo współczuje [emoji182]

Miłej soboty [emoji182]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Miałam nadzieję, że na spokojnie pogadam dziś z mężem a wezwali go do pracy :/ i znów dupa...
Jeżeli na następnej wizycie płeć się potwierdzi to będę miała do oddania dużo ciuszkow dla dziewczynki jakby któraś chciała ;)
 
Dzień doberek :)
U nas burza właśnie i zapowiada się chlodniejszy dzień, cudownie bo jestem wykończona upałami. Wczoraj popołudniu termometr wskazywał w domu prawie 35 stopni! Na zewnątrz 47. Nie potrafię funkcjonować w takich warunkach :no2:

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :)

Mamazzb tez pomyślałam że to rwa, mam nadzieje ze po odpowiednich lekach przejdzie.

My dziś mamy w planie odwiedzić kopalnie soli a potem wyjeżdżamy do rodzinki.
Udanego weekendu Wam życzę :)
 
ja już też po usg genetycznym.
jedno miałam w poniedziałek a dzisiaj drugie dla pewności.
Dziś 12tc2d wg OM i USG miałam robione przez brzuch. Aż się zdziwiłam, że już można.
Super widać przez powłoki brzuszne i w końcu widać, że to postać ludzka a nie kiełbaska śląska ;-)
Dzidzia skakala jak opętana, wszystko ok ale idę jeszcze na test PAPP-a.
Ma już 6,4 cm, tętno 160 uderzeń/minutę i ciężko było ją na początki zbadać bo skakała odbijac się na prostych nóżkach :-)
No i wg USG dzidzia jest starsza o 4 dni niż wynika z OM i mam teraz termin na 17.02 :-)

Za to samopoczucie mega kiepskie, już dawno nie czułam się tak źle. Nie wiem o co chodzi ale umieram. Brzuch mi rozsadza, mam mdłości i ogólnie odechciewa mi się wszystkiego :-(
Cieszę się z dobrych wiadomości! Co do samopoczucia to może u Ciebie to taki ostatni powiew pierwszego trymestru... Ja szczerze mówiąc mam juz 16 tc, a nadal sił brak i ciągle czekam na przypływ powera drugiego trymestru :)
 
Gratuluje cudownych wizyt:) ja od wczoraj mam taki bol w posladku/biodrze ze ledwo chodze...w nocy spac nie moglam bo ani sie przewrocic ani nic...:( nie wiem co to moze byc? Jak dzis nie przejdzie to chyba bede musiala podjechac do lekarza moze cos mi dadzą...

uwo9s65gu1738u3h.png
No mnie to łupie... Rwa kulszowa :( to jest istny terror doopy nad organizmem. Ale to ja mam, może dla pewności skonsultuj się z lekarzem bo pewnie taki objaw może wskazywać na różne przypadłości :)
 
reklama
@Sylviia szkoda...a jedziesz jednak do mamy, czy zmieniłaś decyzje? Co do ciuszków, to bardzo miły gest z Twojej strony...ja nie znam jeszcze płci, ale jakoś tak cały czas wydaje mi się, ze tym razem ustrzelilismy chłopca [emoji12]

@asieek oj ja tez zdycham przez te upały...jak sobie pomyśle, ze są kobiety, które teraz na końcówce są w ciąży- szczerze współczuje...Tobie również udanego weekendu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry