reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Paraplu, to nie jest zabobon, czytałam w necie że 6 lat temu do takich wniosków doszedł pewien naukowiec- sprawdza się to w 97% jeśli kosmówka jest po lewej stronie to będzie dziewczynka a po prawej to będzie chłopiec.
 
reklama
Paraplu, to nie jest zabobon, czytałam w necie że 6 lat temu do takich wniosków doszedł pewien naukowiec- sprawdza się to w 97% jeśli kosmówka jest po lewej stronie to będzie dziewczynka a po prawej to będzie chłopiec.

Pyska to juz tyle razy zostalo obalone w innych badaniach, ze nikt powaznie tego nie traktuje [emoji85]

Tytaj masz artykul z 2017 o tej "teorii" :)

Link do: Najbardziej niewiarygodna teoria rozpoznawania płci we wczesnej ciąży o jakiej słyszałam - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet

<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za dobre slowa :D teraz siedze jak na szpilkach do 15 do wizyty jak tez czas sie ciaaagnie

Będziesz już miała wyniki? Zazdroszczę...ja zejdę czekając te kilka dni...mam tylko nadzieje, ze po usg sie uspokoję...ciągnie mi się ten czas- masakra...jeszcze ponad 2 h do usg


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Będziesz już miała wyniki? Zazdroszczę...ja zejdę czekając te kilka dni...mam tylko nadzieje, ze po usg sie uspokoję...ciągnie mi się ten czas- masakra...jeszcze ponad 1 h do usg


16ud3e3kpztre1wh.png

Bedzie dobrze :) nie ma innej opcji. Ja czekam na detektor, ma byc miedzy 12-13 [emoji33]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Dziewczynki ja już po badaniach.
Według lekarza wszystkie parametry prawidłowe i nie ma powodów do zmartwień. Na wyniki z krwi poczekamy tydzień.
Przedstawiam naszą Zosie ❤❤❤
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :-) :):-) :):-) :)
 

Załączniki

  • Resized_20170808_105134.jpeg
    Resized_20170808_105134.jpeg
    255,9 KB · Wyświetleń: 120
Dziewczynki ja już po badaniach.
Według lekarza wszystkie parametry prawidłowe i nie ma powodów do zmartwień. Na wyniki z krwi poczekamy tydzień.
Przedstawiam naszą Zosie [emoji173][emoji173][emoji173]
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :-) :):-) :):-) :)

Super! Piekny czlowieczek [emoji7]i jaki juz proporcjonalny [emoji7]



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Dziewczynki ja już po badaniach.
Według lekarza wszystkie parametry prawidłowe i nie ma powodów do zmartwień. Na wyniki z krwi poczekamy tydzień.
Przedstawiam naszą Zosie [emoji173][emoji173][emoji173]
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :-) :):-) :):-) :)

Wow...super ogromne GRATULACJE!!! [emoji16]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Paraplu, przeczytałam ten artykuł do którego wysłałaś mi link i ta kobieta która jest lekarzem nie wierzy w tą teorię, ale sama przyznała że kosmówke miała po prawej stronie więc powinna mieć chłopca i okazało się że jednak urodziła chłopca.. pod spodem są komentarze dziewczyn którym to się sprawdziło. Ja w to wierzę. Ona tej teorii nie obaliła,tylko twierdziła,że ten sposób poznania płci jest tak banalnie prosty, że aż niewiarygodny a jednak..
 
reklama
Dziewczynki ja już po badaniach.
Według lekarza wszystkie parametry prawidłowe i nie ma powodów do zmartwień. Na wyniki z krwi poczekamy tydzień.
Przedstawiam naszą Zosie ❤❤❤
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :-) :):-) :):-) :)
Gratuluję :) śliczne imię :) moja babcia miała na imię Zosia i też się zastanawiam czy jak będzie dziewczynka to dac jej tak na imię ;)
 
Do góry