reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

U mnie to dopiero 11 tydzień i lekarz nie widział wyrostka płci.Mam tyłozgięcie macicy a dzisiaj lekarz mówi,że macica jest w przodozgięciu, wyprostowała mi się...a nie odczuwałam tego-żadnych bóli nie miałam.

Oo to fajnie mialas bo wiele dziewczyn bardzo boli to prostowanie sie macicy.




<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
@tialana na TVN Style:) nie mogę tego oglądać bo zaraz mi się sprzątanie włącza a potem boli mnie brzuch :)

@Mamazbb, @Paraplu będziecie wiedziały. Tętno dzidzi jest ponad dwa razy szybsze niż Wasze :) Szukajcie w podbrzuszu nad kością łonową. Swoje najłatwiej złapać bliżej pachwiny. No i keep calm :) ja jak już mniej więcej wiem gdzie to ciężko mi nie znaleźć brzdaca :)


Ja idę do ginki jutro na 16.30. Chyba nawet jak nie będzie chciała robić usg to ją poproszę lekarz który robił mi genetyczne mówił że za ok dwa tygodnie będzie już dobrze widać płeć.
 
Wow...super ogromne GRATULACJE!!! [emoji16]


16ud3e3kpztre1wh.png
Dziękuję i czekam na wieści od Ciebie :)
 
Super ze wizyty udane i plec juz znana:)
Dziewczyny mam detektor ale chyba nie potrafie znalezc dzidzi:( wydaje mi sie ze slysze tylko swoje tetno bo jakos za wolne na dzidzie...jak rozpoznac czy to co slysze to jest to czego szukam?

uwo9s65gu1738u3h.png
Moja dzidzia jest z reguły przy środku dosłownie na granicy owłosienia, czasami do 5 cm wyżej. Ogólnie nisko. Tetno się różni jest dużo szybsze od naszego. Ja uruchamiam aplikacje i pokazuje mi ilość uderzeń.
Coś z tym moim suwaczkiem nie tak...ma opóźnienie w zmianie dni [emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Suwaczki ostatnio tak mają co jakis czas się tylko aktualizuje. To błąd aplikacji na stronie jest ok.
Dziewczynki ja już po badaniach.
Według lekarza wszystkie parametry prawidłowe i nie ma powodów do zmartwień. Na wyniki z krwi poczekamy tydzień.
Przedstawiam naszą Zosie [emoji173][emoji173][emoji173]
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :-) :):-) :):-) :)
Śliczna kobieta. Piękne ujęcie.

My wczoraj byliśmy w parku wodnym,młody nas wyciągnął, a dziś juz coś piecze między nogami. A jutro pakowanie i urlopik.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Mnie to ciągle coś piecze...Już nie wiem, antybiotyk wybrałam, czopki też, biorę żurawinę, piję z niej sok, kupiłam specjalny płyn do higieny a i tak...
 
Mnie dzis lapia silne skorcze brzucha, tak jakby miesni brzucha, oddychac przez to nie moge tak boli.. myslicie ze jechac na SOR? czy to bol przez rozciagajace sie miesnie brzucha?
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, super wieści :biggrin2:

Chrząszczyk obalilas wszystkie ważne doniesienia, ale dajesz nadzieje AlexF :laugh2:

Dotkass witaj :)

Anifen gratulacje! :)

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty i czekam na wieści.

Mu dziś zaliczylismy Kopiec, lody i spacer nad Wisłą. Potem zrobiłam obiad, posprzątalam i.. padłam bez sił :laugh2: ale i tak energii mam zdecydowanie więcej od kilku dni także nie narzekam :)
Dziś zaczęliśmy 14 tydzień czyli jesteśmy w II trymestrze :) :) :)
 
Do góry