reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Super ze wizyty udane i plec juz znana:)
Dziewczyny mam detektor ale chyba nie potrafie znalezc dzidzi:( wydaje mi sie ze slysze tylko swoje tetno bo jakos za wolne na dzidzie...jak rozpoznac czy to co slysze to jest to czego szukam?

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
Wstaw wstaw :-) e to juz mala wypraweczka jest, super :-) a skad wiesZ jaki rozmiar kupywac?:-)
Kupuje rozm.56 i 62 narazie. Zawsze kupowałam moim dzieciom 56 na początek żeby nie było za duże ale w tym rozm niewiele rzeczy, bo po około 3 tyg już i tak ubieram 62.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym być już na etapie kupowania ciuszkow, łóżeczka, wózka itp :) już się nie mogę tego doczekać :D nachetniej to już bym wszystko pokupowała ;P ale mąż mi nie pozwala :( :D
Przepraszam, a kto już rozpoczął od kolyski[emoji12]ubranek tez juz masz sporo, no no no no[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam pojecia kiedy odwaze sie cos kupic [emoji85]mam juz wybrane mebelki, kolor scian i ogolnie wystroj pokoju ale pokoj jescze nieruszony. Na ubranka nawet za bardzo nie patrze bo sie boje i nie mam odwagi [emoji85]widze ubranek tyle co mi reklamy na fejsie wyskakuja.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam identycznie...jutro wizyta,a ja już umieram ze strachu...mało tu piszę,ale czytam :) po tylu stratach serio nie wiem czasem co napisac....paraplu także doskonale Cię rozumiem :)
 
Kochane padam na pysko...dziś miałam intensywny dzień...pranie po powrocie, pakowanie do stolicy, bo na dwie nocki z dziewczynkami przyjechałam- na badania...i dosłownie opadłam z sił, a jutro rano siku i zanieść trzeba na badanie, a później o 14:00 usg...

Dobrej nocki [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale nas jutro duzo na badaniach :) ja dopiero na 15:10 chyba jajko zniose do tego czasu... Mam nadzieje ,ze wszystko bedzie ok bo kolejnego zawodu nie zniose... A w ogole musze sie pochwalic bo z narzeczonym zdecydowalismy w zeszlym tygodniu ,ze bierzemy slub cywilny bo planowalismy koscielny za 2 lata ale ze dzidzia to odkladamy .. I wyszlo ze 1 wrzesnia.. Wszystko juz zorganizowalismy..i teraz sie tylko zastanawiam jak ja wejde w moja suknie slubna... Krawcowa mam umowiona na 16 sierpnia..ale sie boje ze i tak przez te dwa tygodnie pozniej brzuch urosnie... Eh nie mial czlowiek klopotu... :D
 
Anofen moje gratulacje. A ja slyszalam ze co do zimowych dzieci to spacerki jak nie jest mniej niz -5. Ale jak to wyjdzie zobaczymy ale tez planuje wychodzic od samego poczqtku. Bez przesady nie chce sie bawic potem w antybiotyki.
 
reklama
Do góry