reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ale tutaj cisza, normalnie nie poznaje tego forum ;P zazwyczaj po całym dniu nie wchodzenia miałam do nadrobienia lekko 10 stron :p
 
reklama
Sylviia a gdzie takie cudo upolowalas? Piekne i ta cena!

U nas wreszcie temperatura znosna z 34 spadla do 24, dzieki temu mialam sile chodzic I wypelznac z domu. Pojechalismy do zatorlandu. Moje dziecko wyszalalo sie na calego. We wtorek kolejna wycieczka. Upaly mnie unieruchomily w domu wiec I synus sie nudzil. Musimy troszke nadrobic przez kolejna fala goraca.
 
No taka tu cisza az mialam wrazenie , ze cos sie popsulo :p pewnie ruszy sie w tygodniu bo z tego co pamietam duzo z nas ma USG we wtorek..ja sama juz zaczelam sie stresowac do tego stopnia ,ze mam tak durne sny ze szkoda gadac .. Panika powoli wygrywa z rozsadkiem eh ...
 
Sylviia a gdzie takie cudo upolowalas? Piekne i ta cena!

U nas wreszcie temperatura znosna z 34 spadla do 24, dzieki temu mialam sile chodzic I wypelznac z domu. Pojechalismy do zatorlandu. Moje dziecko wyszalalo sie na calego. We wtorek kolejna wycieczka. Upaly mnie unieruchomily w domu wiec I synus sie nudzil. Musimy troszke nadrobic przez kolejna fala goraca.
Na OLX ;) jest tam dużo fajnych rzeczy :D
 
No taka tu cisza az mialam wrazenie , ze cos sie popsulo :p pewnie ruszy sie w tygodniu bo z tego co pamietam duzo z nas ma USG we wtorek..ja sama juz zaczelam sie stresowac do tego stopnia ,ze mam tak durne sny ze szkoda gadac .. Panika powoli wygrywa z rozsadkiem eh ...
Mi się wczoraj śniło, że byłam na usg i podejrzalam w dokumentach lekarza że noszę pod sercem chłopca i szybko dzwoniłam do męża żeby mu o tym powiedzieć xD
Ja mam w piątek wizytę i być może naprawdę Poznam płeć maluszka :D
 
A w ktorym tyg najwcześniej dowiem sie o plci? Termin mam na 9luty.. Mam mnostwo pytan,to moje pierwsze dziecko..dlugo wyczekiwane. Boje sie ze nie sprostam, ze nie bede wiedziala co robic i jak... ehh panika mi sie wlaczyla :-)
 
A w ktorym tyg najwcześniej dowiem sie o plci? Termin mam na 9luty.. Mam mnostwo pytan,to moje pierwsze dziecko..dlugo wyczekiwane. Boje sie ze nie sprostam, ze nie bede wiedziala co robic i jak... ehh panika mi sie wlaczyla :-)
To zalezy, ja w pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 21 tygodniu, ze bedzie synus.

Spokojnie, na pewno wszystko ogarniesz. Samo przyjdzie :-)
 
reklama
A mnie to plec sie nawet przysnic nie chce. Ojjj a tu prosze maz bofy i koszulki dla nas projektuje ale nie wie co wpisac.... Ojjj a moze synus a moze corcia....
 
Do góry