reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja w porównaniu do Was mam wielki bęben. Nikt nie ma wątpliwości, że jestem w ciąży. W poniedziałek na prenatalnych mam zamiar zapytać co mi się tam tak rozpycha, bo dziecko to to nie może być. Jakiś mały słonik prędzej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć kochane! Przepraszam że nic się nie odzywam, czytam was na bieżąco ale weny do pisania zero tak więc przepraszam ze tak po cichaczu was podczytuje. Gratuluję ślicznych usg, ja mam wizytę 17 sierpnia i nie ukrywam że mam wielką nadzieję poznać już płeć bo mnie ciekawość zżera!!!
Pięknie dziewczyny wam rosną brzuszki, mnie naprawdę wywalilo i wczoraj właśnie zakupiłam spodnie ciążowe, w zwykłych niestety ale nie daje rady już siedzieć w zapietych, strasznie mnie cisna w brzuch. A w ciążowych co za komfort [emoji16]
Brzuch też u mnie taki ze nie wiadomo czy to ciąża czy gazy czy się objadlam ale fakt jest faktem że zwykle spodnie nie nadają się już dla mnie, za duży dyskomfort i ucisk na brzuch w szczególności jak siedzę.
Poza tym z dnia na dzień czuje się lepiej, mdłości już przeszły całkowicie, apetyt mam normalny ale jestem bardzo wybredna co do jedzenia, mam fazę na ryby choć nie przepadalam wcześniej, a teraz ciągle marzę o niej pod każdą postacią, chce mi się zup I sosów z ziemniakami. Dokładnie co innego niż lubilam do tej pory[emoji33]
Mam odrzut od czerwonego mięsa, chce mi się polskich dań typu pierogi, potrawki z kurczaka, kotleta z mizeria, rosół, pomidorowa, krupnik, masakra jakaś bo ja wogole nie byłam zwolenniczką polskiej kuchni [emoji23]
 
Mini ja oczekiwałam swoich wyników nifty okolo wtorku ale dziś i to w zasadzie przed chwilka zerknelam na tel, a tu 2 nieodebrane poloczenia od lekarza u, którego te wyniki wykonywałam. Nie wypada o tej godzinie oddzwaniac do niego. Teraz przez to, że wyszłam z domu bez komórki będę się pół nocy denerwowała. Po choinkę zostawiłam ten telefon w domu????[emoji15]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


A kiedy robiłaś Nifty? Po ilu dniach wyniki?
 
Cześć dziewczyny :)
Ja to wczoraj kupiłam sobie spodnie ciążowe bo już się w nic nie mieszczę :D
To dopiero 14 tyg więc już się boję co to będzie później :p
Jadę dziś z mężem po kołyske dla maluszka bo znalazłam w mega okazyjnej cenie i mimo tego że u mnie wszyscy są przeciwni szybkiego kupowania rzeczy dla dzieciątka to i tak jadę ją kupić :p mama to już ze mną nie gada, obrazila się ze jej nie słucham i kupuję przed porodem bo przecież zapeszam tym :)
received_1573801319337441.jpeg
 

Załączniki

  • received_1573801319337441.jpeg
    received_1573801319337441.jpeg
    24,9 KB · Wyświetleń: 653
Cześć dziewczyny :)
Ja to wczoraj kupiłam sobie spodnie ciążowe bo już się w nic nie mieszczę :D
To dopiero 14 tyg więc już się boję co to będzie później :p
Jadę dziś z mężem po kołyske dla maluszka bo znalazłam w mega okazyjnej cenie i mimo tego że u mnie wszyscy są przeciwni szybkiego kupowania rzeczy dla dzieciątka to i tak jadę ją kupić :p mama to już ze mną nie gada, obrazila się ze jej nie słucham i kupuję przed porodem bo przecież zapeszam tym :)
Zobacz załącznik 817707
Ile za to cudo zaplacilas ??
 
Sylviia no pewnie- okazja ;) ja widzę czasami wózki w fajnej cenie, no i z jednej strony zawsze się znajdzie jakaś okazja ale z drugiej czasem żal nie kupić... no ale na razie się powstrzymuję :) Kochana, nie przejmuj się- rób to co uważasz za słuszne :)
Dziewczyny chyba korzystają z pogody bo aktywność na forum zmalała ;)
Ja czekam z niecierpliwością na wtorek- prenatalne...
 
reklama
Do góry