reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@DorciaMamaOlka mnie czasem kłuje szyjka i wtedy troche panikuje ale ostatnio w ogóle często mnie ciągną pachwiny i czuje takie wypychanie niekomfortowe brzucha a jak postoje dłużej to tak mi ciężko że szok.. Jak w 9 miesiącu się czasem czuje :p mam nadzieje ,że przyjdzie ten lepszy 2 trymest bo póki co się nie zapowiada ...
 
reklama
@tialana, jestem w ciężkim szoku, taki brzuchol!!! Jak ty bidulko utrzymywalas równowagę? ;)

@mavika, no tak, bo on się tam okrutnie męczy wydawaniem rozkazów typu co ma teraz zjeść jego żywicielka :D
Mam nadzieję, że kiedyś w końcu wyjdzie :D na razie, co widziałam na USG, jest mu tam zbyt dobrze :)

@DorciaMamaOlka mnie coś tam kłuje ale nie wiem co, a ty skąd wiesz że to szyjka? Moja szyjka super długa i oby taka pozostała ;) a kiedy masz wizytę?
Mam 8.08 ewidentnie czuję to w szyjce :)
 
Chyba po prostu mamy gorsze dni przez te upały ;)

Jak samopoczucie?
Dzis lepiej ale wczoraj mialam niemoc calkowita.
Bardzo szybko sie mecze brzuszek mam pokazny az sie boje co dalej bedzie a to dopiero poczatek 12tc.
Jade zaraz do mojego gina co mam go na miejscu musze go poprosic zeby mi badania ktore zlecili w katowicach przepisal zebym mogla je zrobic tutaj bo nie ma kto ze mna jechac do katowic z samego rana.
Chce go namowic zeby usg mi zrobil i chcialabym wkoncu uslyszec serduszka bo poki co mowia mi ze bija ale slyszec nie slyszalam.

A ty kochana jak sie czujesz ??
 
To moj brzusio
12tc.jpg
 

Załączniki

  • 12tc.jpg
    12tc.jpg
    129,2 KB · Wyświetleń: 459
Dzis lepiej ale wczoraj mialam niemoc calkowita.
Bardzo szybko sie mecze brzuszek mam pokazny az sie boje co dalej bedzie a to dopiero poczatek 12tc.
Jade zaraz do mojego gina co mam go na miejscu musze go poprosic zeby mi badania ktore zlecili w katowicach przepisal zebym mogla je zrobic tutaj bo nie ma kto ze mna jechac do katowic z samego rana.
Chce go namowic zeby usg mi zrobil i chcialabym wkoncu uslyszec serduszka bo poki co mowia mi ze bija ale slyszec nie slyszalam.

A ty kochana jak sie czujesz ??
Ja wczoraj też masakryczne, dziś już lepiej. Zawsze kochałam lato a teraz to go po prostu nienawidzę [emoji23] kochana ja też jeszcze nie słyszałam bicia serc, może następnym razem się uda....
U mnie też brzuszek coraz większy, chyba muszę zacząć się pilnować z jedzeniem ;)
 
Shemshi, z równowagą jakoś problemu nie miałam ale z wykąpaniem Magdzi tak bo przez brzuch nie mogłam dosięgnąć do wanny ;) no i samochodem źle mi się jeździło a ja uwielbiam siedzieć za kierownicą ;) a i wstawanie z łóżka :D trzeba było się rozbujać ;)

pyzunia86, ja myślałam że się na zamknięty przeniosłyście jak mnie tydzień nie było ale chyba jakaś niemoc twórcza tu panuje
 
Leee no bo to tutaj pisac ;). Jedne walcza by sie roztopic sie, ja walcze w bolami glowy i ogolnym "nie chce mi sie". Moje zycie to poki co czekanie na USG, od USG do USG...ehhh.
Byle do 14 sierpnia i zeby dobre wiadomosci dostac [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry