reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Generalnie ciaza od poczatku powinna być szczesliwym okresem dla przyszlej mamy. A u mnie ciagly niepokoj. Dziecko mojej siostry zmarlo w 34tc. A siostra niecale 2mce pozniej. Miała raka kosmowki. A dziecko zmarlo prawdopodobnie przez kawalek oderwanego skrzepu. W pierwszej ciąży analizowalam jej przypadek z ginem (pod kontem mojej ciąży). Stwierdzil że siostra miała ogromnego pecha i był to zupelny przypadek, tzn bez podlozna genetycznego. Minelo 7 lat a ja nadal sie z tym nie pogodzilam...
 
reklama
pyzunia86, fajny brzusio, nie wiem czemu ale ciągle myślę że są w nim trzy dziewczynki

Minia86, bardzo mi przykro z powodu siostry, takie doświadczenia mają wpływ na całe życie więc nic dziwnego że się martwisz ale teraz będzie wszystko dobrze, moja bardzo dobra koleżanka w ciąży dowiedziała się że ma guza na wątrobie, tak się rozhulał w trakcie ciąży, że jak maluch mógł być spokojnie wyciągnięty z brzucha mamy to robili cc i ją ratowali.
 
A ja zestresowana czekam na wyniki Nifty. Czasem poczytam co u Was bo generalnie, lubię tą pozytywną atmosferę:) po cichu licze na wyniki w pon a najpozniej w czwartek.
Mini ja oczekiwałam swoich wyników nifty okolo wtorku ale dziś i to w zasadzie przed chwilka zerknelam na tel, a tu 2 nieodebrane poloczenia od lekarza u, którego te wyniki wykonywałam. Nie wypada o tej godzinie oddzwaniac do niego. Teraz przez to, że wyszłam z domu bez komórki będę się pół nocy denerwowała. Po choinkę zostawiłam ten telefon w domu????[emoji15]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Generalnie ciaza od poczatku powinna być szczesliwym okresem dla przyszlej mamy. A u mnie ciagly niepokoj. Dziecko mojej siostry zmarlo w 34tc. A siostra niecale 2mce pozniej. Miała raka kosmowki. A dziecko zmarlo prawdopodobnie przez kawalek oderwanego skrzepu. W pierwszej ciąży analizowalam jej przypadek z ginem (pod kontem mojej ciąży). Stwierdzil że siostra miała ogromnego pecha i był to zupelny przypadek, tzn bez podlozna genetycznego. Minelo 7 lat a ja nadal sie z tym nie pogodzilam...
Współczuję Ci ogromnie. To trauma, która faktycznie odbija się takze na życiu najbliższych. Straszna historia. Ale Ty ciesz się swoja ciaza i bądź dobrej mysli. Zresztą jak pisałaś nie miało to podłoża genetycznego.
Leee no bo to tutaj pisac ;). Jedne walcza by sie roztopic sie, ja walcze w bolami glowy i ogolnym "nie chce mi sie". Moje zycie to poki co czekanie na USG, od USG do USG...ehhh.
Byle do 14 sierpnia i zeby dobre wiadomosci dostac [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam u mojego gina. Zrobil usg uslyszalam wkoncu serduszka dwa mialy 160 i jedno 150. Wedlug jego pomiarow maja po 3.29 -3.39- 3.5 wiec wieksze o prawie cm.
Focie ponizej niestety razem juz nie mozna ich zlapac.
Usmialam sie z mezem bo robaczki machaly raczkami i fikaly.
12tc2.jpg
12tc3.jpg
12tc1.jpg
 

Załączniki

  • 12tc1.jpg
    12tc1.jpg
    116,9 KB · Wyświetleń: 514
  • 12tc2.jpg
    12tc2.jpg
    128,2 KB · Wyświetleń: 544
  • 12tc3.jpg
    12tc3.jpg
    112 KB · Wyświetleń: 509
@pyzunia86 super dzieciaczki i brzucho też piękny.
@Minia86 będzie dobrze. Zobaczysz :)

Ja ostatnio wycięta jestem z życia. A wczoraj to już chyba miałam apogeum. Ból głowy, pleców brzucha i mdłości. Nawet raz zrobiło mi się słabo i o mało się nie przewróciłam. Nawet mój jak zawsze twierdzi że ciąża to nie choroba to wczoraj się przestraszył. Chyba naprawdę mój organizm jest za stary na takie rewolucje.
 
@pyzunia86 ale rosnie [emoji7] dzieciaczki sie rozpychaja w najlepsze.
Mi cos tam widac ale to tylko ja widze roznice. Dziewczyny na tym samym etapie, z jednym dzieckiem maja wieksze brzuszki ode mnie. A ja tak czekam i czekam na swoj :)

To fotka z wczoraj. 12tc+1
1501924527-aaaaaa.jpeg

1501924536-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
@pyzunia86 ale rosnie [emoji7] dzieciaczki sie rozpychaja w najlepsze.
Mi cos tam widac ale to tylko ja widze roznice. Dziewczyny na tym samym etapie, z jednym dzieckiem maja wieksze brzuszki ode mnie. A ja tak czekam i czekam na swoj :)

To fotka z wczoraj. 12tc+1
1501924527-aaaaaa.jpeg

1501924536-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Kochana juz sie zaokranklasz pomalu.
Ja ostatnio jak bylam w szpitalu byla dziewczyna lat 15 brzuch plaski jak deska a byla w 16tc
 
reklama
Kochana juz sie zaokranklasz pomalu.
Ja ostatnio jak bylam w szpitalu byla dziewczyna lat 15 brzuch plaski jak deska a byla w 16tc

Troszke tak ale dla innych wygladam nadal jakbym zjadla porzadny obiad albo trzymala wyjatkowo wielkiego pierda [emoji23][emoji23] a mi sie marzy taki juz zeby go nie mylic ani z obiadem ani z bakami [emoji23] jeszcze troszke musze poczekac, moze za miesiac juz bedzie fajoski :)

O wlasnie, obiad! Mialam juz dwa sniadania i przydalby sie obiad nr 1 :) pierogi z kapustka i mieskiem dzisiaj. Na obiad nr 2 ruskie beda [emoji7][emoji7]

Chociaz moglam miec juz 3 sniadania bo nie wiem do czego zaliczyc jedzenie o drugiej w nocy [emoji848] do kolacji czy do sniadania [emoji23]

<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Do góry