reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Haha :) no miałam też jakiś termin 16 lutego, ale najbardziej prawdopodobny to 13-14, a dzisiaj 10 Więc to tylko 3-4 dni ;) ja tam po prostu lubię porządek, wszystko ma być jednoznaczne, więc wolałabym po prostu jeden konkretny termin i z głowy [emoji12] a nie raz tak raz siak.
To bez znaczenia, trzy tygodnie przed i dwa po to okres okołoporodowy :-)
 
reklama
Dzień dobry! Ale miałam wczoraj ciężki dzień, masakra. Cały czas leżałam plackiem przed wentylatorem, przyjechała szwagierka i zrobiła mi lasagne, chodziło to za mną ze 3 tygodnie więc tyle dobrego ;) miłego dnia!
Miłego dzionka dla Ciebie i pozostalych dziewczyn. Nie mozna pominac faktu, ze dobra masz szwagierke. U mnie przedwczoraj była koleżanka z dzieciakami ale nic mi nie upichcila[emoji4] ale, że się troszkę zasiedziala wiec nie gotowałam obiadu. Zadzwoniłam do męża, że niestety musi kupić coś na mieście. Obok jego pracy jest bar mleczny gdzie serwują domowe obiadki wiec daleko nie musiał szukać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Was też kluje szyjka? Rety czasem jakby mi igły ktoś wbijal :(
Mnie też czasami coś kluje, nie potrafię powiedzieć czy to szyjka ale jest to nieprzyjemne uczucie z wewnatrz. Musze wtedy znieruchomiec na moment i przechodzi. Nie wiem czy przez raptowna zmiane ułożenia ciała, nie mówiłam o tym lekarzowi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Shemshi, ja tylko mówię jak to u mnie ;) ale moje bąble faktycznie wielkie były Magdzia 4.200 a Pawełek 3.950 a brzuch miałam gigantyczny, zaraz zdjęcia poszukam ;)
Jak miałaś monitoring to pewnie inaczej to wygląda

Superowy mały człowiek :)

Zdjęcie miesiąc przed porodem ;)
To z córką czy synkiem tak Cię rozsadzilo?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na szczescie nie mam takiego problemu. Ale czasem strasznie ciagnie mnie podbrzusze ale to chyba zmiana ulozenia macicy i dlatego tak bolalo
 
To zdjęcie to z synkiem choć przy córci też był spory ale nie aż taki a teraz pewnie będzie jeszcze większy, jeszcze nie doszłam do siebie po zeszłorocznej ciąży no i ciąża spożywcza do tego, za chwilę chyba dogonię moją siostrę która ma termin na listopad
 
Haha :) no miałam też jakiś termin 16 lutego, ale najbardziej prawdopodobny to 13-14, a dzisiaj 10 Więc to tylko 3-4 dni ;) ja tam po prostu lubię porządek, wszystko ma być jednoznaczne, więc wolałabym po prostu jeden konkretny termin i z głowy [emoji12] a nie raz tak raz siak.

I tak wyjdzie kiedy będzie chciał :) Mój miał wyjść bodaj 21 maja a wyszedł 9 :)

Taki z niego luzak :D jutro wrzucę więcej do tematu USG :)
1501788110-aaaaaa.jpeg

Ale wypas! :D Odpoczywa sobie człowieczek :)

Miłego dzionka dla Ciebie i pozostalych dziewczyn. Nie mozna pominac faktu, ze dobra masz szwagierke. U mnie przedwczoraj była koleżanka z dzieciakami ale nic mi nie upichcila[emoji4] ale, że się troszkę zasiedziala wiec nie gotowałam obiadu. Zadzwoniłam do męża, że niestety musi kupić coś na mieście. Obok jego pracy jest bar mleczny gdzie serwują domowe obiadki wiec daleko nie musiał szukać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo lubię takie obiadki, szkoda że najlepiej iść tam max o 13 jak jestem świeżo po śniadaniu :p

Dziewczyny czy Was też kluje szyjka? Rety czasem jakby mi igły ktoś wbijal :(
Tak, czasem kłuje. Panikuję wtedy bo w tamtej ciąży po takim kłuciu okazało się że się szyjka skraca i muszę leżeć plackiem.
 
Mnie kłuło tak do szóstego tygodnia ciąży, teraz sporadycznie czasem coś mnie zakłuje. W poprzedniej ciąży często mnie kuło aż do samego porodu a szyjka w ogóle mi się nie skracała.
 
reklama
@tialana, jestem w ciężkim szoku, taki brzuchol!!! Jak ty bidulko utrzymywalas równowagę? ;)

@mavika, no tak, bo on się tam okrutnie męczy wydawaniem rozkazów typu co ma teraz zjeść jego żywicielka :D
Mam nadzieję, że kiedyś w końcu wyjdzie :D na razie, co widziałam na USG, jest mu tam zbyt dobrze :)

@DorciaMamaOlka mnie coś tam kłuje ale nie wiem co, a ty skąd wiesz że to szyjka? Moja szyjka super długa i oby taka pozostała ;) a kiedy masz wizytę?
 
Do góry