reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Paraplu, ja miałam tak samo pierwsza ciąża luz i.nie wyszło, przy drugiej potwornie się stresowałam, ciśnienie na wizycie zawsze mierzyłyśmy na końcu bo mi kosmiczne wychodzilo i kolejnej było tak samo. Teraz przy dwóch brzdącach nie mam chyba kiedy się zastanawiać więc cały stres kumuluje mi się w poczekalni przed wizytą ;)


Shemshi u mnie w szpitalu i tak patrzą na termin z OM bo dzieci różnie rosną i tak z Pawełkiem miałam termin według OM na 29.09 a mały co wizyta to wyprzedzał tak że na końcówce z jego wielkości termin wychodził na 3.09 czyli 26 dni różnicy ale cc mogli mi i tak zrobić dopiero jak był skończony 38 tydzień według OM
 
reklama
Paraplu, ja miałam tak samo pierwsza ciąża luz i.nie wyszło, przy drugiej potwornie się stresowałam, ciśnienie na wizycie zawsze mierzyłyśmy na końcu bo mi kosmiczne wychodzilo i kolejnej było tak samo. Teraz przy dwóch brzdącach nie mam chyba kiedy się zastanawiać więc cały stres kumuluje mi się w poczekalni przed wizytą ;)


Shemshi u mnie w szpitalu i tak patrzą na termin z OM bo dzieci różnie rosną i tak z Pawełkiem miałam termin według OM na 29.09 a mały co wizyta to wyprzedzał tak że na końcówce z jego wielkości termin wychodził na 3.09 czyli 26 dni różnicy ale cc mogli mi i tak zrobić dopiero jak był skończony 38 tydzień według OM
Hmm, różnica rzeczywiście ogromna! ale to trochę bez sensu, niech mi się nawet nikt nie waży patrzeć na termin miesiaczki. Jeśli miałam monitoring to jest to przecież w moim przypadku bardziej miarodajne. Nie dam im mi go za wczesnie wyciągnąć :D z Om to mi wychodzi termin na 6 więc jeszcze wcześniej,.
 
Taki z niego luzak :D jutro wrzucę więcej do tematu USG :)
1501788110-aaaaaa.jpeg
 
Shemshi, ja tylko mówię jak to u mnie ;) ale moje bąble faktycznie wielkie były Magdzia 4.200 a Pawełek 3.950 a brzuch miałam gigantyczny, zaraz zdjęcia poszukam ;)
Jak miałaś monitoring to pewnie inaczej to wygląda

Superowy mały człowiek :)

Zdjęcie miesiąc przed porodem ;)
 

Załączniki

  • WP_20160829_08_06_31_Pro.jpg
    WP_20160829_08_06_31_Pro.jpg
    532,5 KB · Wyświetleń: 132
Shemshi, ja tylko mówię jak to u mnie ;) ale moje bąble faktycznie wielkie były Magdzia 4.200 a Pawełek 3.950 a brzuch miałam gigantyczny, zaraz zdjęcia poszukam ;)
Jak miałaś monitoring to pewnie inaczej to wygląda

Superowy mały człowiek :)

Zdjęcie miesiąc przed porodem ;)

[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
[emoji23]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Dzień dobry! Ale miałam wczoraj ciężki dzień, masakra. Cały czas leżałam plackiem przed wentylatorem, przyjechała szwagierka i zrobiła mi lasagne, chodziło to za mną ze 3 tygodnie więc tyle dobrego ;) miłego dnia!
 
Do góry