reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@AlexF ladnie brzmi ta teoria ale jak sobie poczytasz calkiem aktualne badania to zobaczysz, ze sie nie sprawdza. Tzn. sprawdza sie w 50%, niby duzo ale to jest dokladnie ten sam procent odpowiadajacy za plec.
Kilka dni przed owulacja masz 50% szans na dziewczynke (i na chlopca), w dniu owulacji masz 50% szans na chlopca (i dziewczynke).
Teoria juz jakis czas temu obalona ale dobrze sie jak widac jeszcze trzyma :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czytałam również artykuł gdzie było napisane, ze mimo wszystko ostatnie słowo ma też tutaj kobieta, bo NIBY plemnik dotrze jako pierwszy ale komórka wytworzy barierę dla akurat tego konkretnego plemniora uniemożliwiając mu dostanie się do środka wówczas pozostawiając szanse innemu. Ale czy tak jak jest nie wiem. Już w to nie wnikam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytałam również artykuł gdzie było napisane, ze mimo wszystko ostatnie słowo ma też tutaj kobieta, bo NIBY plemnik dotrze jako pierwszy ale komórka wytworzy barierę dla akurat tego konkretnego plemniora uniemożliwiając mu dostanie się do środka wówczas pozostawiając szanse innemu. Ale czy tak jak jest nie wiem. Już w to nie wnikam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie. Najciekawsze jest to, że my tak na prawdę jeszcze nie wiemy wszystkiego, to nadal jest bardzo tajemniczy proces i również myślę, że od nas też tu coś może zależeć. Ale może to też być po prostu przypadek, i to jest najpiękniejsze :) bo to że to akurat my się urodziliśmy to też tylko przypadek ;)
 
Szkoda, ze nie wymyslili sposobu zeby np. facet dzieki jakims lekom produkowal np. tylko meskie albo tylko zenskie plemniki. No nie uwazacie, ze to bylby czad? [emoji38]
Mam synka to pach, serwuje mezusiowi tabsy na dziewczynke i włala [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O no no. Pomysł kozacki :D ale przy pierwszym dziecku wolę jednak przypadek [emoji41] jakbym miała 2 chłopaków i ostatnią szansę na dziewczynkę to na pewno zaserwowała bym mężowi taka tableteczke.
 
Szkoda, ze nie wymyslili sposobu zeby np. facet dzieki jakims lekom produkowal np. tylko meskie albo tylko zenskie plemniki. No nie uwazacie, ze to bylby czad? [emoji38]
Mam synka to pach, serwuje mezusiowi tabsy na dziewczynke i włala [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To mi się podoba. Byłby pewniak[emoji4] ale co z bliźniakami jak ktoś będzie miał ochotę na parke... za duże zawirowania...ale przy pojedynczej ciazy ok.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie. Najciekawsze jest to, że my tak na prawdę jeszcze nie wiemy wszystkiego, to nadal jest bardzo tajemniczy proces i również myślę, że od nas też tu coś może zależeć. Ale może to też być po prostu przypadek, i to jest najpiękniejsze :) bo to że to akurat my się urodziliśmy to też tylko przypadek ;)
Pieknie powiedziane

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimicat, dzień przed owulacją to będziesz miała syna. Ja mam bliźniaki,dwóch chłopców,współżycie było dzień przed owulacją w 13 dniu cyklu popołudniu,a nazajutrz od godziny.11 strasznie kłuł mnie jajnik,tak bardzo że nie mogłam chodzić ,zwijałam się z bólu.
 
@AlexF ladnie brzmi ta teoria ale jak sobie poczytasz calkiem aktualne badania to zobaczysz, ze sie nie sprawdza. Tzn. sprawdza sie w 50%, niby duzo ale to jest dokladnie ten sam procent odpowiadajacy za plec.
Kilka dni przed owulacja masz 50% szans na dziewczynke (i na chlopca), w dniu owulacji masz 50% szans na chlopca (i dziewczynke).
Teoria juz jakis czas temu obalona ale dobrze sie jak widac jeszcze trzyma :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie tak gdzieś obiło mi się o oczy, że ta teoria jest już poważna :)
 
Mój lekarz wczoraj podczas wizyty powiedział, że wyszło co się udało i tyle, nie ma tu reguły. Więc może to przypadek, a może poprostu przeznaczenie... Sama nie wiem...
 
reklama
Pisze bo my wlasnie po usg pren i jestesmy posrodku kazdej normy. Lekarz powiedzial ze to nasza decyzja czy robimy pappe. Ale patrzac na to jak wyszly wyniki to najpewniej sie nie zdecydujemy. Maluch ma 7 cm wiec to juz wielki czlowiek jest a usg bylo przed brzuch i pierwszy raz nie spal.wiercil sie niemilosiernie. Badanie trwalo godzine bo nam tylko dupcie pokazywal haha. Nawet lelarz sie smial ze o dziwo nie spi. W kazdym razie wszystko u nas dobrze i dziekuje za wsparcie kazdej z Was.
 
Do góry