reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Sylviia [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] przepraszam ale jestem oburzona! Dobrze sie czujesz w takiej relacji? Mialam takiego faceta i na szczescie jest juz bylym facetem.
Moj Kuba to jak wroci z pracy a ja mam wolne i gorszy dzien to z psem wyjdzie, obiad mi zrobi i jeszcze sie pyta czy cos mi potrzeba i slowa nie uslysze, ze nic nie robilam caly dzien.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Sylviia [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] przepraszam ale jestem oburzona! Dobrze sie czujesz w takiej relacji? Mialam takiego faceta i na szczescie jest juz bylym facetem.
Moj Kuba to jak wroci z pracy a ja mam wolne i gorszy dzien to z psem wyjdzie, obiad mi zrobi i jeszcze sie pyta czy cos mi potrzeba i slowa nie uslysze, ze nic nie robilam caly dzien.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak ma go tatuś wychowane, mój mąż jest jedynakiem. Wcześniej teściowa dwa razy poronila i strasznie go rozpiescili... Wszystko musi być tak jak on chce, wszystko należy się jemu a mi nic i tak właśnie nastawia go jego tata, że ja to jestem od tego żeby jego synkowi usługiwac, zwłaszcza teraz jak jestem na zwolnieniu...
 
Tak ma go tatuś wychowane, mój mąż jest jedynakiem. Wcześniej teściowa dwa razy poronila i strasznie go rozpiescili... Wszystko musi być tak jak on chce, wszystko należy się jemu a mi nic i tak właśnie nastawia go jego tata, że ja to jestem od tego żeby jego synkowi usługiwac, zwłaszcza teraz jak jestem na zwolnieniu...
Przyszedł czas żebyś teraz Ty wzięła się za jego wychowanie. Wyprostowala go trochę, bo to z Tobą układa sobie życie, a nie ze swoimi rodzicami. Musisz tupnac noga i to zdrowo[emoji48] Masz prawo byc w gorszej kondycji i psychicznej i fizycznej nie tylko w ciazy, a on powinienem to uszanować i byc dla Ciebie wsparciem, a nie wymyśla Ci jeszcze dodatkowe zajęcia co byś się nie nudziła.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy wasze zarodki były większe niż wskazywał to termin Om?
Byłam w piątek na usg u innego ginekologa. Wg Om powinien to być 10t2d i tak do tej pory się to równalo z usg. Teraz zarodek jest długości 4,09 cm i lekarz twierdzi, że to 11t0d czyli prawie tydzień roznicy. Lekarz przypadkowy bo zależało mi by dostać skierowanie na badania lab w ramach abonamentu i przy okazji dostalam skierowanie na usg genetyczne i test papp-a a ze zależało mi głównie na skierowaniach wiec poszłam do pierwszego wolnego lekarza, którego nie znam.
Mam nadzieje, ze ten szybki wzrost nie świadczy o jakichś nieprawidłowościach.
 
Ostatnia edycja:
Do góry