reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Paraplu dasz radę [emoji123] obydwie dany radę [emoji16] ale jeśli chodzi o mojego męża to mam wrażenie że on jeszcze nie wie, nie zdaje sobie sprawy z tego co nas czeka [emoji57]

Moj to ma wieksze ataki paniki niz ja [emoji23] najbardziej przezywa to, ze bedzie mylil dzieci [emoji23] no i koszty wyprawki go przeraza, i ogolnie cale zamieszanie razy dwa [emoji23] czesciej to ja go uspokajam niz on mnie [emoji23] chociaz juz gada o mlodszym rodzenstwie [emoji85] a ja mu mowie, ze po dwojce na raz to bedzie w takim stanie, ze poleci na skrzydlach podwiazac sobie nasieniowody [emoji23]



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Moj to ma wieksze ataki paniki niz ja [emoji23] najbardziej przezywa to, ze bedzie mylil dzieci [emoji23] no i koszty wyprawki go przeraza, i ogolnie cale zamieszanie razy dwa [emoji23] czesciej to ja go uspokajam niz on mnie [emoji23] chociaz juz gada o mlodszym rodzenstwie [emoji85] a ja mu mowie, ze po dwojce na raz to bedzie w takim stanie, ze poleci na skrzydlach podwiazac sobie nasieniowody [emoji23]



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Mój w ogóle się nie przejmuje, myślę że jeszcze się boi czy wszystko będzie w porządku.. poza tym jest oszczędny w okazywaniu uczuć, więc tym to sobie tłumaczę ;)
 
Dziewczyny czy Wy i tatusiowie jesteście już przywiązani do tych fasolek w brzuchu, czy tylko my jesteśmy dziwni i jest to jeszcze dla nas abstrakcja, że ktoś tam w tym moim brzuchu mieszka?
 
Dziewczyny czy Wy i tatusiowie jesteście już przywiązani do tych fasolek w brzuchu, czy tylko my jesteśmy dziwni i jest to jeszcze dla nas abstrakcja, że ktoś tam w tym moim brzuchu mieszka?
Ja też nie mogę tego pojąć i jakoś to do mnie jeszcze niedociera. Niby wiem... ale czasem o tym zapominam :D I ciężko mi uwierzyć, że rozwija się we mnie mały człowieczek :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Widze ciekawy temat he he sie rozpoczal.
Ja mam 2 starszych braci w tym jeden brat ma 5 dzieci w roznym wieku najmlodszy mual w maju roczek. Drugi bez dzieci.
Moj m ma 2 braci co maja po dwoje dzieci he he.

Ja tez sie boje usg w srode . ostatnie usg podejrzanie wyglada mam nadzieje za na 3 sie skonczy hi hi ;).
 
Hej dziewczyny. Widze ciekawy temat he he sie rozpoczal.
Ja mam 2 starszych braci w tym jeden brat ma 5 dzieci w roznym wieku najmlodszy mual w maju roczek. Drugi bez dzieci.
Moj m ma 2 braci co maja po dwoje dzieci he he.

Ja tez sie boje usg w srode . ostatnie usg podejrzanie wyglada mam nadzieje za na 3 sie skonczy hi hi ;).
Mi się ostatnio śniło że gin robi mi usg i nagle mówi: "ooo jest i trzecie" nie powiem, obudziłam się zlana potem ;)

Czytam sobie właśnie blog ratunkubliźniaki.pl :)
 
Dziewczyny a co z waszym libido? Moje wzrosło chyba o 300% a mąż nawet boi się mnie dotknąć [emoji24]

W ciąży libido jest lepsze bo macica jest bardziej ukrwiona no i hormony też robią swoje.Ja to teraz mogę zapomnieć o przytulankach przez to plamienie.

85993e3kdwpj9on2.png
 
reklama
Do góry