reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@asieek sa dwie szkoly, jedni licza skonczone tygodznie a inni zaczete :)

W Holandii np. licza skonczonymi i tak im zawsze podaje "11 weeks pregnancy" a jak rodzince czy Wam mowie, ze zaczelam 12 tydzien :)

@Ssabrinaa Kotus, spokojnie. Odpoczywaj a jak nie chca Ci nic dac to poszukaj na polskich forach/grupach moze dziewczyny maja lutke czy dupka do odsprzedania.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Dziewczynki :-) :)
Mnie oczywiście obudził głód [emoji14] Zaraz lecę robić śniadanko, dzisiaj amerykańskie naleśniki z serkiem waniliowym, borówkami i malinami :-D Będzie pysznie :wink:
Miłego dnia Kochane :)
Zaraz wskoczę na wagę zobaczyć czy już jestem na plusie [emoji14] A jak u Was z wagą?
Jezu piszecie o tych śniadaniach aż mi slinka cieknie. My się na wyjeździe wybraliśmy do baru mlecznego na śniadanie i jedyne co było to jajecznica. Nawet pół pomidora czy bułki do tego. Przelecialo przeze mnie w ciągu godziny:(

Co do wagi to jestem niecałe kilo na plusie.

Jeśli chodzi o rodzeństwo to jestem jedynaczka i szczerze mówiąc jak patrzę na otaczające mnie rodzeństwa to nie zaluje. Pewnie to kwestia wychowania, przynajmniej wiem o co muszę dbać przy swojej dwójce :)
 
Najlepiej wpisać w kalkulator ciążowy i on ci obliczy w którym tygodniu i dniu jesteś.

Ja wiem w którym tygodniu jestem. Sama potrafię obliczyć. To nie jest moja pierwsza ciąża [emoji6]


16ud3e3kgz3fjovg.png
 
@asieek sa dwie szkoly, jedni licza skonczone tygodznie a inni zaczete :)

W Holandii np. licza skonczonymi i tak im zawsze podaje "11 weeks pregnancy" a jak rodzince czy Wam mowie, ze zaczelam 12 tydzien :)

@Ssabrinaa Kotus, spokojnie. Odpoczywaj a jak nie chca Ci nic dac to poszukaj na polskich forach/grupach moze dziewczyny maja lutke czy dupka do odsprzedania.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jest weekend więc nawet jakbym coś odkupiła od kogoś to przyszłoby dopiero za kilka dni,a raczej powinnam brać od razu.Odpoczywam,a chłopaki nawet spokojni dzisiaj i dają poleżeć mi.

@Dotkass dziekuję,no niestety w Anglii jest tak że jeśli bobo jest silne to przetrwa a jak nie to natura robi swoje :/


85993e3kdwpj9on2.png
 
To samo zauważyłam u siebie :) dwa lata temu ważyłam 49kg i była to moja stała waga od około 5 lat, później mój tata zginął w wypadku, cierpiałam na nerwicę lękowa, byłam zmuszona brać psychotropy i od tamtej pory przytyłam 13 kg w bardzo szybkim tempie! Niestety pojawił się celluit, byłam pewna że w ciąży się pogłębi a tu proszę, jest go coraz mniej :)
 
@martula1985 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

@serena22 lo matko, ja bym nie chciala na raz 5 [emoji85] ja mam co jakis czas male ataki paniki jak sobie poradze z dwojka a co dopiero z 5 [emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@martula1985 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

@serena22 lo matko, ja bym nie chciala na raz 5 [emoji85] ja mam co jakis czas male ataki paniki jak sobie poradze z dwojka a co dopiero z 5 [emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam tak samo. Nie powiem, dwójka mnie ucieszyła ale gdyby było więcej... chyba bym kazała mężowi już teraz szukać opiekunek [emoji23]
 
reklama
Ja mam tak samo. Nie powiem, dwójka mnie ucieszyła ale gdyby było więcej... chyba bym kazała mężowi już teraz szukać opiekunek [emoji23]

Po tym pamietnym USG i po minieciu pierszego szoku zaczelam sie cieszyc i teraz nie wyobrazam sobie zebym byla w ciazy z tylko jedynym maluchem. No ale nie zmienia to faktu, ze cykora mam strasznego [emoji85][emoji23] i co jakis czas mam mysli "Rany boskie w co ja sie wpakowalam [emoji33]ja sie balam jednego dziecka a co dopiero dwojka, ja sie nie pisalam na dwojke na raz!" [emoji23][emoji23] no ale w zyciu bym nie chciala innej opcji. Kocham te moje dwa Pyski [emoji173]️[emoji173]️


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Do góry