reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dotkass smacznego ;)
Dotkass zaczynacie 12 tydzień? Bo ja jakoś przekonana byłam ze Ty jesteś kilka dni przede mną, no ale widać coś mi się pomieszało :hmm: nieogarnięta strasznie w tej ciąży jestem :sorry:
 
reklama
Witajcie dziewczyny:) ja od rana byłam zajęta robieniem pierogów, zrobiłam 85 pierogów ruskich i 35 pierogów z jagodami. Odnośnie rodzeństwa,mój mąż jest jedynakiem a ja mam brata a 2,5 roku młodszego.
Ja pierogów nie robiłam, ale jadałam- mam cudowną teściową, która robi ruskich na potęge ;) ale tych z jagodami to poprosze od ciebie- uwielbiam :D
A w kwestii rodzeństwa jak tak piszcie, to ja jestem jedynaczką ( niestety... jak byłam mała to zawsze się pytałam rodziców kiedy będzie dzidziuś, ale jak widać coś się nie pojawił ;) ). Mój mąż ma 2 strasze siostry, jedna ma dwójkę dzieci - córeczka 6 lat, synek 4 latka, a druga się stara :)
 
Witajcie Dziewczynki :-) :)
Mnie oczywiście obudził głód :p Zaraz lecę robić śniadanko, dzisiaj amerykańskie naleśniki z serkiem waniliowym, borówkami i malinami :-D Będzie pysznie :wink:
Miłego dnia Kochane :)
Zaraz wskoczę na wagę zobaczyć czy już jestem na plusie :p A jak u Was z wagą?
 
Cześć Dziewczynki,

Ja już po dawcę leków, łykałam niemalże na śpiocha, mezus kosi trawę, zrobił pranie, teraz robi się drugie...jak będę się dobrze czuła to jutro jedziemy nad morze...
Dotkass smacznego ;)
Dotkass zaczynacie 12 tydzień? Bo ja jakoś przekonana byłam ze Ty jesteś kilka dni przede mną, no ale widać coś mi się pomieszało :hmm: nieogarnięta strasznie w tej ciąży jestem :sorry:
No z OM tak wychodzi [emoji6]

Dzień dobry Dziewczyny :) ja już po porannej dawce prochów.... muszę odczekać swoje i zjeść śniadanie bo padnę na pysk z głodu [emoji23]
Miłego dnia! U mnie słonecznie się zapowiada, mogę trochę przesłać do Was jeśli chcecie ;) [emoji560]
U mnie tez słonecznie, pranie schnie na dworzu [emoji16]

Miłej soboty [emoji182]




16ud3e3kgz3fjovg.png


u
 
reklama
Do góry