reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Widzę że nie jestem sama, mnie też dziś brzuch boli :/ w sumie to już wczoraj bobolewal, a dziś to już bardzo boli :/ zastanawiam się czy nie wybrać się do lekarza
 
reklama
Nie żałuję Ci ale obawiam się, że kurier po drodze rozleje[emoji38]a wam co zaserwowali z menu szpitalnego?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Oj Kochana pyszna zupa pomidorowa z ryżem, a na drugie jakie mięso zmielone wygadali jak wymiociny do tego ziemniaczki i szpinak- zjadłam ziemniaki i poł porcji szpinaku- mięsa nie ruszyłam...No i na szczęście ta zupa była dobra


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
A ja sobie tak myślę, czy dałoby radę zrobić naszą grupę zamkniętą? Ja w tym temacie zielona ale fajnie by było jakby nas inni nie poczytywali ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Radę by dało na pewno. O ile pamietam to piszesz do administratora i prosisz o utworzenie takiego wątku zamkniętego, podając loginy osób które maja mieć dostęp

Widzę że nie jestem sama, mnie też dziś brzuch boli :/ w sumie to już wczoraj bobolewal, a dziś to już bardzo boli :/ zastanawiam się czy nie wybrać się do lekarza

Jak masz się denerwować to umów się, będziesz spokojniejsza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Hej laseczki. Ja juz po usg z ocena ryzyka. Wszystko z malenstwem ok. Ma 6 cm od pupy do glowki, skakal jak szalony, nic nie wskazuje narazie na chlopca ale ulozenie bylo takie ze i dziewczynka nie bedzie na 100%.
Czy w przypadku kiedy wyszlo ok robilybyscie test krwi pappa?
 
Ciesze się ze u Was się poprawia. Ja po wizycie jestem zdolowana i w stresie. Kolejna wizyta za tydz i zobaczymy. Dziś jest 11t 2 dz a dziecko z pomiarów raz 35mm a raz 40mm mało i do tego nic nie było widać. Lekarz się zaniepokoil bo coś mu się to nie podoba i łożysko jakiś tak ułożone. Narazie mam czekać za tydz zobaczymy. Powiedział ze może być wszystko i dobrze i złe. Może się tak po prostu ułożył a może i nie. Ogólnie nawet po minie widziałam ze się przejął i nie jest zadowolony. Niby co na być to będzie ale jakoś tak strasznie mi smutno. Łzy same w oczach stają ze znowu coś się dzieje

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Hej laseczki. Ja juz po usg z ocena ryzyka. Wszystko z malenstwem ok. Ma 6 cm od pupy do glowki, skakal jak szalony, nic nie wskazuje narazie na chlopca ale ulozenie bylo takie ze i dziewczynka nie bedzie na 100%.
Czy w przypadku kiedy wyszlo ok robilybyscie test krwi pappa?

Ja bym nie robiła, gdybym nie była w grupie ryzyka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Oj Kochana pyszna zupa pomidorowa z ryżem, a na drugie jakie mięso zmielone wygadali jak wymiociny do tego ziemniaczki i szpinak- zjadłam ziemniaki i poł porcji szpinaku- mięsa nie ruszyłam...No i na szczęście ta zupa była dobra


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
U mnie rosołek + jakaś pieczeń z ziemniakami i marchewka z groszkiem. Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona opieką w czeskim szpitalu. Wszyscy milutcy, pukają do drzwi przed wejściem (mam 1-os pokój), dbają, pytają. Jedna Pani tylko lata i herbatkę donosi, tak że dzban 1,5 jest prawie cały czas pełny :) no i internet za friko. Żyć, nie umierać [emoji4]

@mavika - oklaski za sukę [emoji23]
 
reklama
U mnie rosołek + jakaś pieczeń z ziemniakami i marchewka z groszkiem. Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona opieką w czeskim szpitalu. Wszyscy milutcy, pukają do drzwi przed wejściem (mam 1-os pokój), dbają, pytają. Jedna Pani tylko lata i herbatkę donosi, tak że dzban 1,5 jest prawie cały czas pełny :) no i internet za friko. Żyć, nie umierać [emoji4]

@mavika - oklaski za sukę [emoji23]

Pozazdrościć jedzenia i opieki...netu nie koniecznie, bo tez mam...na szczęście [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Do góry