reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nie żałuję Ci ale obawiam się, że kurier po drodze rozleje[emoji38]a wam co zaserwowali z menu szpitalnego?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny No nie mogę...ta co poroniła najpierw mi mówi, ze właśnie się dowiedziała ze jej kuzynka poroniła a była na początku 4 mca, potem jak mówię do położnej ze mnie brzuch boli to z uśmiechem, oj to chyba jednak nie to rozciąganie co mówiłaś...No jak można być tak....wrrr...brak słów


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny No nie mogę...ta co poroniła najpierw mi mówi, ze właśnie się dowiedziała ze jej kuzynka poroniła a była na początku 4 mca, potem jak mówię do położnej ze mnie brzuch boli to z uśmiechem, oj to chyba jednak nie to rozciąganie co mówiłaś...No jak można być tak....wrrr...brak słów


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Masakryczna!!!!!chyba z zalu, ze jej nie wyszlo to chciałaby żeby każda ciężarna podzielila jej los. Faktycznie wampirka energetyczna. Nie słuchaj jej[emoji86]i nie przejmuj się.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny ;)
Dziś ostatni dzień wolnego, jutro powrót do pracy, na szczęście tylko na półtora tygodnia ;)
Wczoraj byłam z koleżanką wieczorem na spacerze po długiej przerwie i tak nie mogłyśmy się nagadać, że zrobiłyśmy prawie 8 kilometrów. Obeszyłyśmy całe nasze osiedle. Czułam się po takim spacerze super, tyle że mnie pachwina coś ciągnie od wczoraj. Może trochę przegięłam ;) Ale dotychczas takie przechadzki były u nas co kilka dni normalnością, zwykle tylko tempo miałyśmy szybsze, a wczoraj to tak spacerkiem, powolutku ;)
 
@Ruby_Charm

Przejdzie :-) ja ostatnio byłam na koncercie DM i szalałam 2 godziny a następnego dnia zrobiłam 5 godzinny spacer po stolycy. Rwalo jak cholera ale przeszło na drugi dzień.

@ dotkass
Super, że u Ciebie ok :-) :-)
Zapytaj jej następnym razem co ma na myśli. Co za baba.
 
@Ruby_Charm

Przejdzie :-) ja ostatnio byłam na koncercie DM i szalałam 2 godziny a następnego dnia zrobiłam 5 godzinny spacer po stolycy. Rwalo jak cholera ale przeszło na drugi dzień.

@ dotkass
Super, że u Ciebie ok :-) :-)
Zapytaj jej następnym razem co ma na myśli. Co za baba.

Na szczęście dziś wychodzi...zobaczymy czy moje bóle się uspokoją...może to jeden z wampirów energetycznych wysysajacych energię [emoji6][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Tialana a nie przypada Ci teraz termin @?
@
No właśnie nie, od razu to sprawdzałam, dziś poza porankiem jest czysto i niech tak zostanie, ja w każdej ciąży plamię, miałam nadzieję że teraz będzie spokojnie

Dotkass, współczuję towarzystwa. U nas w szpitalu na ginekologii są sale trzyosobowe i połączone są po dwie wspólną łazienką. Ja z plamieniem, jedna dziewczyna po poronieniu a druga z za małym dzieckiem względem OM więc nastroje w sali nie bardzo ale miałyśmy taką sąsiadkę, która pół dnia spędzała w łazience przed lustrem i przy okazji rozmawiała z psiapsiółkami przez telefon na głośnomówiącym, były chwile kiedy płakałyśmy ze śmiechu a razem z nami pielęgniarka :D
 
@Paraplu ja mam pytanie odnośnie tabelki? Czy dane są uaktualnione? ;) Czy wszystkie dziewczyny są w tabelce? Przepraszam, czasem nie mam kiedy Was nadrobić, być może był już ten temat poruszany ;)
 
reklama
@Ruby_Charm eee zaniedbalam strasznie tabelke przez te bole glowy [emoji85]
Dzisiaj wieczorem mam papierkowa prace w domu to przy okazji uzuplenie. Dzisiaj w koncu z glowa super i oby tak zostalo bo nie daje rady normalnie funkcjonowac jak mnie tak glowe rozsadza.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry