reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Poronienia mialam akurat 2 ostatnio ale mimo wszystko staram sie w tej ciazy nastawiac pozytywne i ufac lekarzowi szczegolnie ,ze zna cala moja historie.. Jesli on stwierdzi,ze warto bo cos go niepokoi wtedy od razu polece ale poki co staram sie wrzucic na luz :)
Bardziej musze sie skupiac na badaniach krwi comiesiecznych bo mamy z niemezem konflikt serologiczny i tego musze pilnowac :)
 
reklama
Poronienia mialam akurat 2 ostatnio ale mimo wszystko staram sie w tej ciazy nastawiac pozytywne i ufac lekarzowi szczegolnie ,ze zna cala moja historie.. Jesli on stwierdzi,ze warto bo cos go niepokoi wtedy od razu polece ale poki co staram sie wrzucic na luz :)
Bardziej musze sie skupiac na badaniach krwi comiesiecznych bo mamy z niemezem konflikt serologiczny i tego musze pilnowac :)
I tego się trzymaj. Dobrej nocki dla Ciebie i wszystkich naszych brzuchatek, które jeszcze są na forum.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poronienia mialam akurat 2 ostatnio ale mimo wszystko staram sie w tej ciazy nastawiac pozytywne i ufac lekarzowi szczegolnie ,ze zna cala moja historie.. Jesli on stwierdzi,ze warto bo cos go niepokoi wtedy od razu polece ale poki co staram sie wrzucic na luz :)
Bardziej musze sie skupiac na badaniach krwi comiesiecznych bo mamy z niemezem konflikt serologiczny i tego musze pilnowac :)

I super podejście...pozytywne myślenie to podstawa [emoji16]

Ja również na dziś się żegnam. Kolorowych i spokojnych snów, przespanych nocy [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha staram sie chociaz czasami jest i dol :p ale mysle po prostu , ze jak przetrwalam te 12 tygodni to juz musi byc ok :)

Tez uciekam do spania kolorowych snow Wam zycze dziewczyny i przespanych nocy bo z tym cieezko :) :D
 
Poronienia mialam akurat 2 ostatnio ale mimo wszystko staram sie w tej ciazy nastawiac pozytywne i ufac lekarzowi szczegolnie ,ze zna cala moja historie.. Jesli on stwierdzi,ze warto bo cos go niepokoi wtedy od razu polece ale poki co staram sie wrzucic na luz :)
Bardziej musze sie skupiac na badaniach krwi comiesiecznych bo mamy z niemezem konflikt serologiczny i tego musze pilnowac :)

U nas tez konflikt.
W czwartek mam upuscic krew na badania.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Tak mówiłyście o tej bezsenności to i mnie dopadło. Przebudziłam się i już też nie potrafię usnąć :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj o 12 mam gastroskopię.Czytałam, że nie ma przeciwwskazań w ciąży do tego badania.Mam od od około 2 miesięcy biały,sercowaty nalot na języku.Czyszcze szczoteczką a po kilku godzinach znów się pojawia.Coś z żołądkiem musi być nie tak.
 
reklama
Do góry