reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dawno sie nie odzywalam ale czytam na biezaco :)
Ja robie raczej tylko USG 08.08 , zastanawiam sie nad pappa ale moj lekarz jakos nie naciskal, z moja cora tez nie robilam wiec mysle ,ze dopiero jak na USG by byla jakas nieprawidlowosc to wtedy szybko polece na pappa :)
Co do imion to u nas narazie stawiamy dka dziewczynki na Amelia lub Kornelia a dla chlopca Marcel albo Oliwier ...ale to jeszcze kwestia przemyslenia :D
Kurcze a juz myslalam , ze jak weszlam w 12 tydzien to wszystko odpusci a tu dzis mdlosci caly dzien straszne.. Jedynie sennosc ciut odpuscila :o
 
reklama
@Anifen a jesteś w grupie ryzyka?

Ja będąc w Twoim wieku rodziłam pierwsza córkę, druga 5 lat później i tez byłam tylko ma usg, nie było potrzeby rozszerzonych badań. Teraz jednak w związku z moim wiekiem wole zrobić wszystkie badania [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A moge zapytac czemu robisz tylko usg?
Chyba dla tego że lekarz nie namawiał. I też pomyślałam że jak na USG wyjdzie coś nie bardzo to w wtedy będę działać. Staram się myśleć że dzidzia rozwija się prawidłowo a wszystkie czarne myśli które kłębią się w moim łbie zamykam w najbardziej niedostępnym miejscu mojej podświadomości.
 
Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)
Możesz na nas liczyć. Będziemy z Toba[emoji4]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dawno sie nie odzywalam ale czytam na biezaco :)
Ja robie raczej tylko USG 08.08 , zastanawiam sie nad pappa ale moj lekarz jakos nie naciskal, z moja cora tez nie robilam wiec mysle ,ze dopiero jak na USG by byla jakas nieprawidlowosc to wtedy szybko polece na pappa :)
Co do imion to u nas narazie stawiamy dka dziewczynki na Amelia lub Kornelia a dla chlopca Marcel albo Oliwier ...ale to jeszcze kwestia przemyslenia :D
Kurcze a juz myslalam , ze jak weszlam w 12 tydzien to wszystko odpusci a tu dzis mdlosci caly dzien straszne.. Jedynie sennosc ciut odpuscila :o
Może spotkamy się 8.08 w Hipokratesie. Dr.Rybski będzie miał moje wyniki z Nifty.[emoji4]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dawno sie nie odzywalam ale czytam na biezaco :)
Ja robie raczej tylko USG 08.08 , zastanawiam sie nad pappa ale moj lekarz jakos nie naciskal, z moja cora tez nie robilam wiec mysle ,ze dopiero jak na USG by byla jakas nieprawidlowosc to wtedy szybko polece na pappa :)
Co do imion to u nas narazie stawiamy dka dziewczynki na Amelia lub Kornelia a dla chlopca Marcel albo Oliwier ...ale to jeszcze kwestia przemyslenia :D
Kurcze a juz myslalam , ze jak weszlam w 12 tydzien to wszystko odpusci a tu dzis mdlosci caly dzien straszne.. Jedynie sennosc ciut odpuscila :o
USG prenatalne mam dzień po Tobie.[emoji38]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie jestem w grupie ryzyka mam 27 lat wiec na spokojnie staram sie nie stresowac :)

@Chrząszczyk no to moze nam sie uda :D bede trzymac kciukasy za nifty i zazdroszcze Ci ,ze poznasz plec :) i oczywiscie za nastepny dzien za prenatalne
 
Nie jestem w grupie ryzyka mam 27 lat wiec na spokojnie staram sie nie stresowac :)

@Chrząszczyk no to moze nam sie uda :D bede trzymac kciukasy za nifty i zazdroszcze Ci ,ze poznasz plec :) i oczywiscie za nastepny dzien za prenatalne

No i dobrze...uważam, ze jeśli nie jest się w grupie ryzyka (powyżej 35 rz, poronienia, genetyczne obciążenia,ect) nie ma potrzeby robić badań, które nie są konieczne...trzeba być dobrej myśli, w końcu pod sercem nosimy największy Skarb/y...oczywiście jeśli któraś czuje taka potrzebę mimo wszystko to tez ok. [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry