reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc dziewczyny :)
Ja dzis szukam sobie zajęcia tak zeby nie myslec o czekajacym mnie USG i o tych głupich wynikach testu pappa...
Teraz wybieram imiona dla maleństwa i nie moge się zdecydować ;P
Dla dziewcZynki: Julia, Liliana, Wiktoria, Laura, Zuzia
Dla chłopczyka: Alan, Patryk, Sebastian, Szymon, Wiktor, Daniel...
I taki ciężki ten wybór :p
A Wy już myslalyscie nad imieniem dla dzidzi? :)
Dla chlopca raczej Wiktor a dziewczynka miala byc Lena ale teraz ich tak duzo ze moze Iga
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was miedzy 11 a 13 tyg robi samo usg szczegolowe czy kazda robi lacznie z prenatalnymi?
 
Monmon ja sie zastanawiam wlasnie jeszcze. Usg mam na 1.08 i nie wiem czy bede robila reszte. Zastanawiam sie co to zmieni w moim zyciu. I tak urodze i bede miec najcudowniejszego malucha na swiecie.
 
Badania prenatalne wykonują specjaliści na lepszym sprzęcie niż te które lekarze mają w gabinetach. Badanie prenatalne jest dużo bardziej dokładniejsze niż USG u swojego lekarza. Poczytajcie sobie w necie różnice między USG prenatalnym a zwykłym.
 
Zupelnie z innej bajki. Jak ktos nie ogladal to polecam goraco Capitan Fantastic. Nie wiem czy to bedzie film w Waszym stylu, ale mnie poruszyl. Poplakalam sie usmialam idealny na chwile kiedy maz w pracy:blink:
 
Badania prenatalne wykonują specjaliści na lepszym sprzęcie niż te które lekarze mają w gabinetach. Badanie prenatalne jest dużo bardziej dokładniejsze niż USG u swojego lekarza. Poczytajcie sobie w necie różnice między USG prenatalnym a zwykłym.

Roznice znam mieszy zwyklym USG a USG prenatalnym. Monmon uzyla slow "szeczegolowe" i "prenatalne" i brzmi to dla mnie jakby to byly dwa rozne badania USG i nie bardzo wiem o co w jej pytaniu chodzi.

USG prenatalne mam z czwartek, tego samego dnia pobieraja krew na test PAPPA.

Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Roznice znam mieszy zwyklym USG a USG prenatalnym. Monmon uzyla slow "szeczegolowe" i "prenatalne" i brzmi to dla mnie jakby to byly dwa rozne badania USG i nie bardzo wiem o co w jej pytaniu chodzi.




Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️

Pewnie chodziło o to czy robimy samo usg czy wraz z badaniami szczegółowymi (z krwi)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry