reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ruby Charm mamy suwaczki na tym samym etapie :) ale Ty masz wcześniejszy termin? B ja na 27.02 dopiero. Ja mam prenatalne zrobić m 11-14 sierpnia :)
Widzę tylko niektóre suwaczki na aplikacji. Np swojego nie widzę. Moje malenstwo jest wg OM 2 dni mniejszy, niż wg USG. Zobaczymy, na razie mi terminu porodu też nie przesunął. Ja bym chciała chodzić na badania co 2 tygodnie, bo teraz znowu jest nerwowo czy się nie zatrzymało:/ Tak, ja z tych panikar jestem ;) Te dziewczyny które były na prenatalnych powiedzcie jak dokładnie wyglada to badanie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, wszystkim wozytującym, życzę samych dobrych wiadomości! Wszystkim ze złym samopoczuciem poprawy nastroju. Choć mój padł... Mąż jechał załatwić kilka spraw na miasto, zostawiłam małego z mamą i pojechałam z nim na chwilę, weszłam do sklepu z ubraniami i bam dział dziecięcy i napatrzyłam się na te rozkoszności, szczególnie te różowe i ogarnął mnie smutek :( sama nie wiem dlaczego, jakoś dziwnie się czuję i nam nadzieję, że to tylko hormony, albo pogoda bo zbiera się na burzę...
 
@elgerezi a nie mozesz i po recepte do rodzinnego? Ja zawsze tak robilam jak ni sie lek od specjalisty konczyl.

@DorciaMamaOlka bedzie Pyska dobrze [emoji8]

@kruszynka28 a ja Cie rozumiem i uwazam, ze stres wyrzadzi wiecej szkod niz wydanie kasy na wizyte. Stres to kortyzol a kortyzol zle wplywa na organizm a teraz musi on byc przeciez w dobrej formie. Komfort psychiczny jest tak samo wazny jak ten fizyczny. Jedno z drugi jest polaczone. Jak uwazasz, ze musisz isc na kontrole dla spokoju ducha to idz i nie sluchaj innych. Ja tez poszlam dodatkowo miedzy wizytami.

Ja mam ten sam termin 15-20 lutego (zalezy od kalkulatora) :p bola mnie cyce, czaaaasem cos zakluje w podbrzuszu i jestem co godzine-dwie straaaasznie glodna. To tyle.

@Chrząszczyk hahaha o co Ci z tych wrozb wychodzi [emoji23]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
praktycznie brak objawów - lekko bolesne piersi i mega apetyt. Senność i zmęczenie tylko na początku, teraz minęło. Nie boli mnie nic, nie mam mdłości. Czasami się zastanawiam czy na pewno jestem w ciąży....
 
Jak bym mogła to bym poszła :-) mniejsza o to. Nikt nie ma, to trudno :-( Nie ma sytuacji bez wyjścia wiec do niedzieli wieczorem będę musiała je jakoś zdobyć.

Jeśli chodzi o objawy to u mnie dziś wyjątkowo dobrze. Przez ostatnie 6 tygodni bolał mnie brzuch a dzisiaj w miarę ok. Co prawda spuchniety jak od samego povzatku (wygląda na 5 miesiąc niezależnie od pory dnia) ale przynajmniej nie boli, tak że się odechciewa czegokolwiek. Udało się zrobić 2 bez bólu i rozrywania tyłka wiec u mnie chyba te najgorsze chwile powoli mijają :-) Dziś 9 tydzień, 2 dzień.[/QUOTE][/QUOTE]
 
reklama
@elgerezi a nie mozesz i po recepte do rodzinnego? Ja zawsze tak robilam jak ni sie lek od specjalisty konczyl.

@DorciaMamaOlka bedzie Pyska dobrze [emoji8]

@kruszynka28 a ja Cie rozumiem i uwazam, ze stres wyrzadzi wiecej szkod niz wydanie kasy na wizyte. Stres to kortyzol a kortyzol zle wplywa na organizm a teraz musi on byc przeciez w dobrej formie. Komfort psychiczny jest tak samo wazny jak ten fizyczny. Jedno z drugi jest polaczone. Jak uwazasz, ze musisz isc na kontrole dla spokoju ducha to idz i nie sluchaj innych. Ja tez poszlam dodatkowo miedzy wizytami.

Ja mam ten sam termin 15-20 lutego (zalezy od kalkulatora) [emoji14] bola mnie cyce, czaaaasem cos zakluje w podbrzuszu i jestem co godzine-dwie straaaasznie glodna. To tyle.

@Chrząszczyk hahaha o co Ci z tych wrozb wychodzi [emoji23]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziewczyna[emoji4]ale coś watpie
Juz przeszukany cały net :-) wszystko nieaktualne :-(


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry