reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Spokojnie dziewczyny, wizyty będą owocne[emoji4]zazdroszczę Wam, że będziecie mogły dzis zajrzeć do swoich maluszków. Ja mam wizytę dopiero za prawie 3 tygodnie...kosmos[emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O
Kochane dziewczyny z Wrocławia, Warszawy, Łodzi i bliskich okolic mam pytanie i wielka prośbę o pomoc.
Kończy mi się duphaston a mój lekarz jest ma urlopie. Myślałam, że mam jeszcze jedno opakowanie a tu zonk. Czy któraś z Was by miała odsprzedać jedno opakowanie albo pożyczyć a ja bym oddala jak bym zdobyła receptę. Niestety lek kończy mi się w niedzielę a nie chce płacić kupy kasy za pójście do przypadkowego lekarza by tylko receptę wypisał. Gapa jestem :-(

Podejdz do apteki w ktorej zawsze kupujesz i powiedz jaka sprawa czesto sie zgadzaja
 
Kochane dziewczyny z Wrocławia, Warszawy, Łodzi i bliskich okolic mam pytanie i wielka prośbę o pomoc.
Kończy mi się duphaston a mój lekarz jest ma urlopie. Myślałam, że mam jeszcze jedno opakowanie a tu zonk. Czy któraś z Was by miała odsprzedać jedno opakowanie albo pożyczyć a ja bym oddala jak bym zdobyła receptę. Niestety lek kończy mi się w niedzielę a nie chce płacić kupy kasy za pójście do przypadkowego lekarza by tylko receptę wypisał. Gapa jestem :-(

Niestety nie pomogę :( szkoda, ze wczoraj nie wiedziałam, byłam u gin mogłam Ja poprosić o receptę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja rzadko chodzę w ogóle do aptek bo unikam wiec nie mam "zaprzyjaźnionej" a duphaston kupowałam tylko raz i to jeszcze w aptece nie w swoim mieście a dzisiaj jestem na wyjeździe wiec nawet nie mam jak pójść do jakiegokolwiek lekarza. Będę próbować z apteka ale wątpię, że się uda.
 
Ja 22 sierpnia mam kolejną wizytę, więc dopiero się naczekam, że hohoho. A wcześniej mamy jechać na te prenatalne do Łodzi lub Poznania.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dziewczyny z Wrocławia, Warszawy, Łodzi i bliskich okolic mam pytanie i wielka prośbę o pomoc.
Kończy mi się duphaston a mój lekarz jest ma urlopie. Myślałam, że mam jeszcze jedno opakowanie a tu zonk. Czy któraś z Was by miała odsprzedać jedno opakowanie albo pożyczyć a ja bym oddala jak bym zdobyła receptę. Niestety lek kończy mi się w niedzielę a nie chce płacić kupy kasy za pójście do przypadkowego lekarza by tylko receptę wypisał. Gapa jestem :-(
Znalazłam ogłoszenia że ludzie sprzedają m.in duphaston sprawdź bo może ktoś będzie z Twojej okolicy.
Link do: Oglaszamy24.pl - nowoczesny serwis z darmowymi ogłoszeniami drobnymi!

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Też mi się tak kojarzy. Termin masz na 20 luty? Dobrze pamiętam?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
18-21 [emoji16] Ty jakoś po 20?

Wyszłam jakimś cudem z domu. Też dostajecie oczopląsu na straganach?

1500632338-aaaaaa.jpeg
 
reklama
No ja rzadko chodzę w ogóle do aptek bo unikam wiec nie mam "zaprzyjaźnionej" a duphaston kupowałam tylko raz i to jeszcze w aptece nie w swoim mieście a dzisiaj jestem na wyjeździe wiec nawet nie mam jak pójść do jakiegokolwiek lekarza. Będę próbować z apteka ale wątpię, że się uda.
Może się udać tylko musisz powiedzieć, że doniesiesz recepte.Jak zabraknie mi jakiegoś leku dla syna to zawsze deklaruje, że przyniosę receptę i wydają mi lek. Jeszcze nie spotkałam się z odmowa.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry