reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam witam. Ja do badan jeszcze rowne dwa tygidnie. Wtedy znow zobacze malucha. Ale zobaczymy. Juz sie nie moge doczekac. Wczoraj narobilam sie fasolki szparagiwej bo maz w pracy od kogos dostal wiec przerobilam 3kg a dzis znajoma przywiezie 10kg ogorkow. Masakra jak w ciazy bie bylam to tyle nie robilam a teraz to szkoda tego. Czy ma ktka moze jakis przepis na ogorki ale tak zeby nie bylo octu i zeby nie byly kiszonymi ktorych nie znosze?
 
Mnie czasami, ale to bardziej takie kłucie, no i ja za szybko wstanę albo się przekrecam to tak jakby coś tam mnie ciągnęło
 
reklama
Do góry