reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

W slonecznym dniu, w drodze do pracy, wtedy kiedy mam chwile, by Wam cokolwiek napisać życzę Wam miłego dnia...

Już za pare dni będę z Wami na bieżąco...

Byłam wczoraj u Mamy- wyglada super, meczy się jak to po operacji, ale gdyby nie opatrunek na klatce piersiowej w życiu nie powiedziałabym, ze jest po takiej ciężkiej operacji. Dobrze mi zrobiły te odwiedziny, bo się uspokoiłam i spałam jak zabita


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie szykują się w sierpniu dwa wesela, 4 i 19, chciałabym kupić jedną sukienkę, więc szukam czegoś luzniejszego, prostego w kroju ale pół internetu zwiedzilam i nic nie przyciągnęło mojej uwagi...buuuu ::crazy:

Tez mam wesele 19 sierpnia...jeszcze nawet nie rozglądałam się za sukienkami...chyba powinnam zacząć [emoji6]

Ja nie używałam szumisia,mam aplikację w telefonie z szumami do tej pory czesto używam,bardzo nam pomogły .

Ja czasem puszczalam na YT suszarkę (taka stara PRLowska [emoji16])

Kurka widzę ze jestem jedyna którą "denerwuje " cc na życzenie jestem chyba z innej planety ;) żeby nie było nie czepiam się :D

Jakieś 5 lat temu nie było misiów co szumią i my korzystaliśmy z suszarki [emoji23][emoji23] dopiero po około miesiacu stwierdziliśmy ze przecież można taki dźwięk na tel ściągnąć a nie ciągle ze sobą suszarkę brać [emoji23] ale fakt pomogła nam.i to bardzo :)

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

Co do CC na życzenie. Sama bym nie prosiła, bardzo chciałam rodzic SN, a ze się nie udało, to przy drugim porodzie już nie ryzykowałam, skoro miałam prawo wyboru. Staram się zrozumieć kobiety, które robią to na życzenie (mam nawet kilka takich koleżanek) i po szczerych rozmowach z nimi nie widzę w ich wyborze nic złego. Dlaczego? Proste, bo to ich wybór...często z przerażenia psychika tak wariuje, ze taki niechciany poród SN kończy się przy dobrych lotach CC, a często niestety poprzez vacum...jeśli kobieta ma być spokojna psychicznie z tego powodu, czemu nie...lepsze to niż po traumatycznym porodzie "odwrócić" się od dziecka, bo i takie udowodnione przypadki były...szanuje oczywiście również Twoje zdanie [emoji8]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny ;)

Ale miałam dziś w nocy straszny sen, bardzo realistyczny. Śniło mi się, że się w nocy obudziłam i poszłam skorzystać z toalety. Tam ujrzałam na bieliźnie dużą plamę krwi :/ Straszne... Nie mogę dojść do siebie po tym śnie :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny ;)

Ale miałam dziś w nocy straszny sen, bardzo realistyczny. Śniło mi się, że się w nocy obudziłam i poszłam skorzystać z toalety. Tam ujrzałam na bieliźnie dużą plamę krwi :/ Straszne... Nie mogę dojść do siebie po tym śnie :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochanie psychika wariuje...oj jakie ja koszmary miewałam w ciąży...głowa do góry- to tylko sen [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Dziewczyny :) miłego dnia!
Ja już z rana mam pytanie ;) w ubiegłym tygodniu mąż kupił mi magnez 20 jonów magnezu w jednej tabletce, brałam 3 dziennie. Wczoraj mi kupił jakiś inny i tam jest 100 jonów. Mogę dalej brać 3 tabletki czy zmniejszyć? Można przedawkować magnez??
 
Witajcie dziewczyny ;)

Ale miałam dziś w nocy straszny sen, bardzo realistyczny. Śniło mi się, że się w nocy obudziłam i poszłam skorzystać z toalety. Tam ujrzałam na bieliźnie dużą plamę krwi :/ Straszne... Nie mogę dojść do siebie po tym śnie :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam dziś identyczny sen. Potem już krew lała się ze mnie strumieniem. Teraz mam schizę czy to organizm mi czegoś nie podpowiada.
 
Witajcie dziewczyny ;)

Ale miałam dziś w nocy straszny sen, bardzo realistyczny. Śniło mi się, że się w nocy obudziłam i poszłam skorzystać z toalety. Tam ujrzałam na bieliźnie dużą plamę krwi :/ Straszne... Nie mogę dojść do siebie po tym śnie :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuje przeżyć,ale w ciaży często moga nas nawiedzać przeróżne sny.Mnie za to dzisiaj snił się dentysta i leczyła mi zęba kanałowo,finał-finałów wyszłam od niej z dziura w zębie.

Oj temat porodowy zaczełyście,bardzo delikatny temat.Ja tam nie mam nic przeciwko cc i sn.Próbowałam sn przez 24h,wszystko czułam,skurcze parte itd tylko że bobas nie chciał wyjść wiec skończyło się na cc.Przy drugim mimo że chciałam spróbować sn to lekarze odmawiali i było cc.Opieka w szpitalu cudowna,jednak tutaj nw UK te wszystkie położne,pielęgniarki sa bardzo życzliwe,pomocne i zawsze uśmiechnięte,ani razu nie odczułam żadnej przykrości z ich strony [emoji5]

Dzisiaj USG trzymajcie kciuki dziewczyny bo już stresik mam!!!

85993e3kijr8euwy.png
 
reklama
Do góry