reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć Dziewczyny! Oj produkujecie tu prorodukujecie [emoji4] staram się codziennie czytać, ale braknie mi czasu żeby cokolwiek napisać... z tego co wyczytałam nie tylko ja mam jutro wizytę i nie tylko ja tak się nia stresuje... z jeden strony odliczam godziny żeby zobaczyć moje maleństwo z drugiej tak bardzo się boję, że będzie coś nie tak...
Piszecie o dzisiejszych snach mojemu P. śniło się dziś że urodziłam i raz byla dziewczynka raz chłopczyk [emoji39] on sam chyba nie może się zdecydować co by chciał [emoji39]
Kochane powiedzcie jak z waszymi piersiami? Bolą Was? Mnie od samego początku bardzo bolą i urosły jakiś rozmiar, jednak ostatnimi dniami mam wrażenie że jest różnie raz bolą raz nie, raz są nabrzmiale a raz robią się mniejsze.
 
reklama
@Ssabrinaa to widzę ze miałaś podobnie jak ja...tez brak postępu porodu...Młoda mi się wybiła z kanału rodnego i nie miałam boli partycji przy pełnym rozwarciu- stwierdziła nagle, ze jednak wraca do brzucha [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dlatego też napisałam ze się nie czepiam ;) nie moje ciało nie ja :) nie rodziłam w pl ale tez sporo słyszałam. Co do cc gdybym nie miała mogłabym w sumie siedzieć cicho ale mialam taki i taki poród i mam jakieś tam swoje wyrobione zdanie. Ale tak jak napisałam podejście do pacjenta w de a w pl to niebo a ziemia. Wiec nie odbierajcie tego jako atak bo jakoś tak odczułam. Mam prawo do swojego zdania na swoich doświadczeniach

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lali powodzenia. Na pewno będzie Ok [emoji16]

@marluk210 mnie bolą, nie tak samo jak na początku ciąży, najgorzej jest jak zdejmuje wieczorem stanik i wypadają...oj co to jest za ból [emoji37]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Współczuje przeżyć,ale w ciaży często moga nas nawiedzać przeróżne sny.Mnie za to dzisiaj snił się dentysta i leczyła mi zęba kanałowo,finał-finałów wyszłam od niej z dziura w zębie.

Oj temat porodowy zaczełyście,bardzo delikatny temat.Ja tam nie mam nic przeciwko cc i sn.Próbowałam sn przez 24h,wszystko czułam,skurcze parte itd tylko że bobas nie chciał wyjść wiec skończyło się na cc.Przy drugim mimo że chciałam spróbować sn to lekarze odmawiali i było cc.Opieka w szpitalu cudowna,jednak tutaj nw UK te wszystkie położne,pielęgniarki sa bardzo życzliwe,pomocne i zawsze uśmiechnięte,ani razu nie odczułam żadnej przykrości z ich strony [emoji5]

Dzisiaj USG trzymajcie kciuki dziewczyny bo już stresik mam!!!

85993e3kijr8euwy.png

Taka opiekę to ja rozumiem :) kciuki trzymam :)
 
@Lali powodzenia. Na pewno będzie Ok [emoji16]

@marluk210 mnie bolą, nie tak samo jak na początku ciąży, najgorzej jest jak zdejmuje wieczorem stanik i wypadają...oj co to jest za ból [emoji37]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie piersi tak nie bolą jak mam mega drażliwe sutki.

Kto ma termin na drugą połowę lutego? Ja mam na 24 lutego :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Dziewczyny :) miłego dnia!
Ja już z rana mam pytanie ;) w ubiegłym tygodniu mąż kupił mi magnez 20 jonów magnezu w jednej tabletce, brałam 3 dziennie. Wczoraj mi kupił jakiś inny i tam jest 100 jonów. Mogę dalej brać 3 tabletki czy zmniejszyć? Można przedawkować magnez??
Organizm jest w stanie przyjąć max 60mg jonów magnezu w jednej dawce. Dawka dzienna w ciąży to 450mg. Jeszcze teraz kwestia tego w jakiej formie masz ten magnez? Mleczan, cytrynian, tlenek?
 
Ok, cytrynian ma wysoka wchlanoalnosc. Nawet jak będziesz brała 3 to będzie mniej niż zalecane a nie wchlonie się to 100mg w całości. Spoko więc ;)
 
reklama
Ok, cytrynian ma wysoka wchlanoalnosc. Nawet jak będziesz brała 3 to będzie mniej niż zalecane a nie wchlonie się to 100mg w całości. Spoko więc ;)
Dzięki Ci bardzo dobra kobieto! :) [emoji257]

Aaaa mąż mnie dzisiaj zabiera na spotkanie ze znajomymi, w końcu się wyrwę z domu, czytaj od teściowej [emoji12]
 
Do góry