reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Shemshi, fajny ten Twój człowiek, taki... kształtny :) i rąsie, i nózie też ma, huh! [emoji7]

@coldold - cicho tam! Podkradając słówko Shemshi, wszystko z Twoim człowiekiem na pewno dobrze. Dlaczego miałoby być inaczej? Jakieś obiawy tego najgorszego?

W momentach zwątpienia jestem wdzięczna za moje obolałe cycki. Są dla mnie takim domowym testem - pomacam, jak nadal bolą to wszystko musi być dobrze :)

Bolą też, ale ruchów nie czuję [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sama słodycz. Nie mogę się doczekać. Przeraża mnie myśl, że może jest martwe a ja i tym nie wiem. Nie mogę się pozbyć tej myśli.
Ja również miałam takie myśli, ale skutecznie je w końcu zwalczylam. Właśnie to, ze nie wiem przerażało mnie chyba najbardziej. Tak na prawdę, to nie zdarza się aż tak często jak nam się wydaje. Ryzyko jest, jasne, ale czy nasze przejmowanie się je zmniejszy? Także mam lepsze i gorsze dni, ale staram się świadomie myśleć pozytywnie :)
 
@Chrząszczyk ja tez Gorzow :)

@monisiek_86 ja mam dokladnie tak samo jak Ty zawsze to jakas dodatkowa informacja :)

Mnie moj gin zapisuje na dodatkowa wizyte na usg prenatalne ale on je wykonuje wiec jestem spokojna co bedzie :)
Ooo, to dobrze wiedziec, że mam tutaj swoja krajanke[emoji5]u kogo prowadzisz ciaze, bo może lekarza mamy tego samego[emoji38]?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zrobiłam kiszone, korniszony, po zydowsku, takie w plastrach na kanapki z kurkuma i ogoreczki z miodem :) na co chcesz przepis to Ci zaraz wysle :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Czy mogłabym prosić o przepis na ogoreczki z miodem[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, można dołączyć ? Termin mam na 17 lutego. Mam już dwójkę dzieci. Widzę że są tu jakieś mamy z Gorzowa ja też jestem stąd.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy i zapraszamy. Również jestem z Gorzowa ale na porodowe raczej się nie spotkamy, bo termin mam na 12 lutego.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bolą też, ale ruchów nie czuję [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ruchów czego przepraszam? Piersi? [emoji14] Czy może dzieciątka, które ma tam u Ciebie w środku tyle miejsca, że może pływać nawet nie muskając ścian tego swojego basenu?
Wszystko jest na pewno dobrze, prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji o jakiej mówisz jest już w tym momencie tak niskie, że nie mamy się czym przejmować.
Ja sama dziś mądruję, a jeszcze kilka dni temu tak samo się zamartwiałam. Tylko po co? ;)
 
reklama
Do góry