reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny ja juz po wizycie babel ma 3,6 cm wg USG 10 i 4 dni termin ja mam z OM na 11.02 a badania prenatalne mam na 08.08 bo moj wczesniej na urlopie jest a nie chce zeby kto inny to USG robil takze troche czekania mam ale dzis juz powiedzial ,ze jak dobrnelismy do tego momentu to juz powinno byc wszystko ok :) trzymam kciuki za reszte waszych wizyt no i babel oczywiscie pozdrowiony od ciotek dlatego chyba tak fikal ze ciezko go bylo zlapac :D
 
reklama
Dziewczyny jak u Was z wagą? Jestem w 11tc. Ważę się codziennie. Przed ciążą moja waga to 54,5 kg, zaczęłam od 2 tygodni juz nie jeść ale wpiep....ac za dwoje jak i nie za troje. Jestem przerażona. Ale nie mogę się powstrzymać, bo jestem cały czas głodna. Wczoraj minęło 40 min po obiedzie, a ja już nie tyle, ze głodna ja juz jechalam na ssaniu żołądka. Teraz ważę 59 kg. To stanowczo za dużo. Mówiłam o tym lekarzowi w czwartek przy zakładaniu karty ciazowej. Powiedział, że od kolejnej wizyty czyli już pod koniec sierpnia zacznie mnie regularnie ważyć to się zobaczy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja juz po wizycie babel ma 3,6 cm wg USG 10 i 4 dni termin ja mam z OM na 11.02 a badania prenatalne mam na 08.08 bo moj wczesniej na urlopie jest a nie chce zeby kto inny to USG robil takze troche czekania mam ale dzis juz powiedzial ,ze jak dobrnelismy do tego momentu to juz powinno byc wszystko ok :) trzymam kciuki za reszte waszych wizyt no i babel oczywiscie pozdrowiony od ciotek dlatego chyba tak fikal ze ciezko go bylo zlapac :D
Super. Masz fotkę Bąbla?
 
Dziewczyny ja juz po wizycie babel ma 3,6 cm wg USG 10 i 4 dni termin ja mam z OM na 11.02 a badania prenatalne mam na 08.08 bo moj wczesniej na urlopie jest a nie chce zeby kto inny to USG robil takze troche czekania mam ale dzis juz powiedzial ,ze jak dobrnelismy do tego momentu to juz powinno byc wszystko ok :) trzymam kciuki za reszte waszych wizyt no i babel oczywiscie pozdrowiony od ciotek dlatego chyba tak fikal ze ciezko go bylo zlapac :D
Super, że wszystko wporzadku. Fajnie, że malątko fikało, bo mój leżał leniuszek jak kloc i nawet przez sekundę nie finął do mamci[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak u Was z wagą? Jestem w 11tc. Ważę się codziennie. Przed ciążą moja waga to 54,5 kg, zaczęłam od 2 tygodni juz nie jeść ale wpiep....ac za dwoje jak i nie za troje. Jestem przerażona. Ale nie mogę się powstrzymać, bo jestem cały czas głodna. Wczoraj minęło 40 min po obiedzie, a ja już nie tyle, ze głodna ja juz jechalam na ssaniu żołądka. Teraz ważę 59 kg. To stanowczo za dużo. Mówiłam o tym lekarzowi w czwartek przy zakładaniu karty ciazowej. Powiedział, że od kolejnej wizyty czyli już pod koniec sierpnia zacznie mnie regularnie ważyć to się zobaczy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziwne, ja niby też mam apetyt, ale jem małe porcje. Jestem na minusie jeden kilogram. To dlatego, że pierwsze tygodnie były straszne. Puchłam i zagazawona byłam koszmarnie. Przestraszyłam się i wzięłam na wstrzymanie.
 
Dziwne, ja niby też mam apetyt, ale jem małe porcje. Jestem na minusie jeden kilogram. To dlatego, że pierwsze tygodnie były straszne. Puchłam i zagazawona byłam koszmarnie. Przestraszyłam się i wzięłam na wstrzymanie.
Puchnac ,nie puchlam. Wzdęcia mam straszne. Mdlosci i wymiotów nie miałam w ogóle. Mam większe piersi i juz wybrzuszenie. Większość odziezy letniej poszla do garderoby w miejsce gdzie mam rzeczy, ktorych chwilowo nie będę używała. Glownie problem ze spodniami. Może ta waga jest większa, bo mało pije wciągu dnia. Zatrzymała mi się woda czy co? Nie wiem. Miałam plan nie przytyć więcej niz 15 kg przez cala ciaze,ale dzis juz wiem, ze jest to nie mozliwe do zrealizowania. I znowu będę wyglądała jak hipopotam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to nie za wcześnie trochę? Bo ja właśnie swoje chce trochę przesunąć by był zaczęty 13 tydzień.
Usg genetyczne robi się między 11 a 14 tygodniem więc jest ok. Mój gin to świetny specjalista, prowadzi moja trzecia ciąże więc wie co robi :) i to on mi robi u siebie w gabinecie to badanie na normalnej wizycie.
 
reklama
Zazdroszczę, że macie już prenatalne. Ja muszę jezcze tyle czekać. Mój lekarz wyznaczył mi termin na ostatni gwizdek, bo będę już prawie w 14tc.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie chce cie straszyc ale juz mozesz miec pozamiatane kolezanka poszla w 13 tc i okazalo sie ze za pozno bylo
 
Do góry