reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja mam termin na 24 lutego, a badania mamy wykonać między 11 sierpnia - 18 sierpnia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny widzialam taki piekny uniwersalny wozeczek 3w1....cos w moim stylu stan idealny (z drugich rak) i za grosze. Ale chyba bylabym wariatkom gdybym juz kupila ?
Jeśli myślisz,że to ten który sobie wymarzyłaś itd i masz gdzie go przechować to czemu nie,Ja z pierwszym synkiem też szybko kupiłam wózek bo nadażyła się super cena a że my wszystko musieliśmy kupić od skarpetki aż po wózek no to nie wyobrażałam sobie czekać do narodzin albo kupować wszystko naraz,rozłożyłam zakupy na raty i w każdym miechu coś się uzypełniało ;) w zabobony nie wierzę [emoji6]Teraz czeka mnie zakup wózka bo swó sprzedałam i dzisiaj znalazłam coś co mi się bardzo podoba i cena idealna.
A czy któraś z was wyrywała zęba w ciąży? zaczęłam leczyć przed ciążą zęby ale nie zdarzyłam wyrwać i teraz mi daje w du** tak że musiałam dzisiaj wypić apap. :eek:
Leczyłam sporo zębów w ciaży ale niestety nie wyrywałam,a myślisz że nie da sie uratować inaczej zęba trzeba wyrywać?Myślę że z wyrwaniem nie powinlo być problemu ale musisz iść do dentysy i on zadecyduje.
Dziewczyny to na kiedy Wy macie te terminy jak juz niektóre po prenatalnych? Ja dopiero za 3 tygodnie mam i to nie będę miała skończonego 12 tc. A tu czytam, że ktoś jest w 13 tc i termin na luty? Jak to możliwe? :-) Termin mam na 20 lutego.
Według okresu mam na 2.02 ale przesunał mi się na 31.01 a prenatalne będę mieć już w ta środę!


Powodzenia na wizytach brzuchatki[emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji5][emoji6]

85993e3ksw5is4sh.png
 
Ja mam usg genetyczne 1.08 i to będzie 12t2d. Lekarz do którego się zapisywalam mówił że musi być skończony 12 tydzień. Termin mam na 10 lutego
 
A czy któraś z was wyrywała zęba w ciąży? zaczęłam leczyć przed ciążą zęby ale nie zdarzyłam wyrwać i teraz mi daje w du** tak że musiałam dzisiaj wypić apap. :eek:
Kilka lat temu kiedy byłam w ciąży dopadł mnie ząb, którego nie dało się uratować. Był do usunięcia. Moja dentystka nie zgodziła się na usunięcie ponieważ był to I trymestr, a na tym etapie ciazy nie dokonuje się tego typu zabiegów stomatologicznych. Grozi prawdopodobnie poronieniem. Z bólu chodziłam po ścianach ponieważ wzbranialam się przed tabletkami przeciwbólowymi. Trafiłam do innego dentysty i tamten wyrwał mi tego zęba. Uznał, że większa szkodliwość jest w tym, że nie śpię po nocach z bólu i nie ma sensu tego stanu przedłużać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry