reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja prenatalne w połowie sierpnia, chcę być w 13 tygodniu. Termin mam na 21 lutego według USG, według OM 18 lutego. Też tu jestem bardzo w tyle [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam prenatalne 1.08 juz sie nie moge doczekac. Tak chcemy z mezwm zobaczyc malucha. A powiem Wam ze moj chyba przez to ze troszke mi brzuch juz widac zaczyna bardziej jeszcze sie cieszyc. Tzn cieszyl sie bardzo ale teraz to juz fikaacja jakas wychodzi z domu do pracy czy tez wraca to buziak i dla mbie i w brzuch dla malucha i w ogole teraz wszystko dla malucha. Smial sie nawet wczoraj jak mnie lrzytulal ze on mnie to by nie przytulal ale maluch bliskosci z ojcem potrzebuje. Nie powiem irocze to bardzo ale i meczace przeciez jak on idzie do pracy a ja nie to ja nie musze byc obudzona ale niech tam...niech sie nacieszy bo i ja tez sie ciesze
 
Dziewczyny to na kiedy Wy macie te terminy jak juz niektóre po prenatalnych? Ja dopiero za 3 tygodnie mam i to nie będę miała skończonego 12 tc. A tu czytam, że ktoś jest w 13 tc i termin na luty? Jak to możliwe? :-) Termin mam na 20 lutego.
U mnie termin na 3 lutego, a prenatalne mam w najbliższy czwartek ☺️
 
reklama
Zazdroszczę, że macie już prenatalne. Ja muszę jezcze tyle czekać. Mój lekarz wyznaczył mi termin na ostatni gwizdek, bo będę już prawie w 14tc.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry